فا

سیاست

چهارشنبه, 23 فروردين 1396 12:37

مصاحبه اختصاصی شبکه تلویزیونی «آرمنیا» با سفیر کشورمان در ارمنستان

پیرو درخواست شبکه تلویزیونی «آرمنیا» از سید کاظم سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان جهت انجام یک مصاحبه اختصاصی، این مصاحبه روز دوشنبه در محل سفارت برگزار گردید.

«آلیک» - پیرو درخواست شبکه تلویزیونی «آرمنیا» از سید کاظم سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان جهت انجام یک مصاحبه اختصاصی، این مصاحبه روز دوشنبه در محل سفارت برگزار گردید.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در این مصاحبه که بیشتر سوالات در خصوص روابط اقتصادی و تجاری بین جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان صورت گرفت، سفیر کشورمان در پاسخ به سوالات متعدد خبرنگار این شبکه تلویزیونی توضیحاتی در خصوص راه اندازی منطقه آزاد مغری و منطقه آزاد ارس و همکاری های دو کشور در این دو منطقه، بحث صادرات و وارادات کالاهای ایرانی به اروپا از طریق منطقه اورآسیا، همکاری های دو کشور در زمینه راه اندازی برند حلال، سرمایه گذاری شرکت های ایرانی در زیرساخت های ارمنستان، سفر گردشگران ایرانی به ارمنستان در نوروز 96 و علاقه ارامنه برای یادگیری زبان فارسی جهت خدمت رسانی بهتر به گردشگران، همکاری های دوجانبه و سه جانبه ایران- ارمنستان- ترکمنستان در زمینه سواپ گاز و برق و سفر آتی کارن کاراپیتیان نخست وزیر ارمنستان به کشورمان و ... توضیحاتی ارائه نمودند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։