فا

سیاست

پنج شنبه, 28 ارديبهشت 1396 12:42

ژرژیک آبرامیان: یک رای هم در انتخابات مهم است / نا امید کردن مردم بخشی از جنگ نرم دشمن است

ژرژیک آبرامیان با بیان این که یک رای، قطره ای است برای افزوده شدن به اقیانوس بزرگ مردم ایران، تصریح کرد: امروز ایران از نظر بین المللی در شرایط ویژه ای قرار دارد، همه باید برای تاکید کردن بر عزت و یکپارچگی ایران، در انتخابات حضور داشته باشیم.

«آلیک» - نماینده ارامنه اصفهان و جنوب کشور در مجلس شورای اسلامی، تلاش برای ناامید کردن مردم از حضور و مشارکت در انتخابات را بخشی از جنگ نرم دشمن دانست و گفت: حتی یک رای هم در انتخابات بسیار مهم است.

ژرژیک آبرامیان امروز در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا، با دعوت از همه «ایرانیان ارمنی» برای حضور در انتخابات افزود: از هموطنان ارمنی خود می خواهم همچون گذشته در صحنه حضور داشته باشند و با شور و نشاط در انتخابات شرکت کنند.

وی با بیان این که یک رای، قطره ای است برای افزوده شدن به اقیانوس بزرگ مردم ایران، تصریح کرد: امروز ایران از نظر بین المللی در شرایط ویژه ای قرار دارد، همه باید برای تاکید کردن بر عزت و یکپارچگی ایران، در انتخابات حضور داشته باشیم.

آبرامیان با بیان این که شرکت در انتخابات یک پادزهر و دفاع در قبال جنگ نرم، یورش و هجمه دشمنان بر ضد مردم ایران است، اظهار داشت: نتیجه این انتخابات پیام روشنی است برای کسانی که در صدد هستند به این کشور و این مرز و بوم ضربه بزنند.

وی انتخابات را از مهمترین ارکان در ساختار مردم سالاری ایران دانست و گفت: مردم در این ساختار اجتماعی نقش اساسی دارند و این نقش به صورت یک «اختیار» و یک «حق» در انتخابات اعمال می شود.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تاکید بر این که شرکت در انتخابات حق همه است، گفت: هر یک از ایرانیان در انتخابات اختیار دارند که به هر کسی که می خواهند رای دهند.

وی حضور و مشارکت همه ایرانیان از اقوام و اقلیت های دینی را یک وظیفه دانست و تاکید کرد: ایرانیان با حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات، فارغ از این که به چه کسی رای می دهند، حق قانونی خود را اعمال کرده و از عزت، شرافت و اقتدار کشور خود نیز دفاع می کنند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։