فا

سیاست

شنبه, 03 تیر 1396 11:44

سخنگوی وزارت امور خارجه: طرح حمله تروریستی به بیت الله الحرام به شدت محکوم است

سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه طرح ناکام حمله تروریستی به بیت الله‌الحرام را به شدت محکوم کرد.

«آلیک» - سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه طرح ناکام حمله تروریستی به بیت الله‌الحرام را به شدت محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه، بهرام قاسمی اظهار داشت: طرح ناکام حمله تعدادی از تروریست‌های جنایتکار برای حمله به بیت‌الله‌الحرام که با شکست رو به رو شد بار دیگر نشان داد تروریسم لجام‌گسیخته و رو به تزاید کنونی که تمام جهان، منطقه و به خصوص مسلمانان و کشورهای اسلامی را هدف قرار داده است دین، مذهب، جغرافیا، نژاد و ملیت نمی‌شناسد و برای رسیدن به اهداف شوم خود حتی مقدس‌ترین مکان مسلمانان جهان را می‌تواند نشانه رود.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران بار دیگر ضمن هشدار به تمام دولت‌ها به خصوص کشورهای منطقه در خصوص این پدیده شوم و نفرت انگیز، تمام ملت‌های منطقه را به هوشیاری و تلاش بی‌وقفه برای مبارزه با این نماد و مظهر کینه، نفرت، خشونت و جنایت فرامی‌خواند.

قاسمی همچنین گفت: جمهوری اسلامی ایران تروریسم را به هر شکل و در هر جا و با هر انگیزه‌ای محکوم می کند و آمادگی خود را همچون گذشته و همیشه برای کمک و همیاری با سایر کشورها در مقابله و برخورد با این جنایتکاران و سوداگران مرگ و نفرت پراکنان جاهل اعلام می‌دارد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։