فا

سیاست

دوشنبه, 21 اسفند 1396 14:57

ملاقات سفیر هند در ارمنستان با سفیر جمهوری اسلامی ایران

سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ارمنستان امروز و در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران، یوگیشمار سانگ وان سفير هندوستان در ایروان را به حضور پذیرفت.

«آلیک» - بنا به درخواست یوگیشمار سانگ وان سفير هندوستان در ایروان جهت ملاقات با سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ارمنستان، این ملاقات امروز در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایروان صورت پذیرفت و طرفین در این دیدار موضوع همکاری سه جانبه میان جمهوری اسلامی ایران، هند و ارمنستان را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در این دیدار سید کاظم سجادی از همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و هند در زمینه های مختلف اقتصادی، آموزشی و سیاسی در بستر همکاری های منطقه ای و بخصوص در ارمنستان استقبال نمودند.

سانگ وان نیز با اشاره به همکاری های جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان، علاقمندی کشورش به همکاری های سه جانبه میان طرفین را ابراز داشته و گفت فعالان تجاری و اقتصادی هند نسبت به حضور در منطقه آزاد مغری و فعالیت اقتصادی در ارمنستان ابراز تمایل نموده اند و هند به مشارکت در ابتکارهای ترانزیت منطقه ای از جمله مسیر خلیج فارس به دریای سیاه و تراسیکا علاقمند می باشد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։