فا

سیاست

دوشنبه, 17 ارديبهشت 1397 14:49

انتخاب دو کاندیدای نهایی شهرداری در جلسه فردای شورا

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: ‌در جلسه فردا دو نفر به عنوان کاندیدای نهایی شهرداری انتخاب می شوند و از میان آنها نیز در روز یکشنبه 23 اردیبهشت شهردار تهران انتخاب می‌شود.

«آلیک» - سخنگوی شورای شهر تهران از انتخاب دو کاندیدای نهایی شهرداری تهران در جلسه فردا خبر داد.

به گزارش ایسنا، علی اعطا با حضور در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه طی امروز و روز گذشته پنج نفر از کاندیدای شهرداری تهران به ارائه برنامه خود پرداختند گفت: ‌در جلسه فردا سه شنبه 18 اردیبهشت از میان این افراد، دو نفر به عنوان کاندیدای نهایی انتخاب می شوند و از میان آنها نیز در روز یکشنبه 23 اردیبهشت شهردار تهران انتخاب می‌شود.

وی در مورد عدم ابلاغ ممنوعیت و لغو مصوبه برج باغ از سوی معاونت شهرداری به مناطق گفت:  طبق آخرین اخبار این مصوبه به مناطق 22 گانه ابلاغ شده است و لازم اجرا برای همه مناطق است.

وی با اشاره به مدت زمانی که این مصوبه ابلاغ نشده بود، گفت: اگر در این مدت پروانه‌ای صادر شده باشد از ادامه فعالیتش جلوگیری خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

 • محمدعلی افشانی شهردار تهران شد
  محمدعلی افشانی شهردار تهران شد

  با رأی اکثریت اعضای شورای شهر تهران محمدعلی افشانی شهردار پایتخت شد.

 • رقابت دو کاندیدا برای رسیدن به "بهشت"
  رقابت دو کاندیدا برای رسیدن به "بهشت"

  اعضای شورای شهر تهران در جلسه علنی فردا یکشنبه از میان دو کاندیدا یعنی سمیع الله حسینی مکارم و محمدعلی افشانی شهردار تهران را انتخاب خواهند کرد.

 • 2 نامزد پایانی شهرداری تهران انتخاب شدند
  2 نامزد پایانی شهرداری تهران انتخاب شدند

   سیدمحمدعلی افشانی و سمیع الله حسینی مکارم با رای اعضای شورای شهر به عنوان 2 نامزد پایانی تصدی سمت شهرداری تهران انتخاب شدند.

 • شهردار تهران 23 اردیبهشت انتخاب می‌شود
  شهردار تهران 23 اردیبهشت انتخاب می‌شود

  علی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران در مورد جدول زمانبندی فرایند انتخاب شهردار تهران، گفت: در تاریخ 4 اردیبهشت ماه هفت گزینه معرفی می شوند و به آنها فرصت دو هفته ای داده می شود که برنامه های خود را تهیه کنند، این افراد به صحن علنی می آیند و نهایتا در جلسه سه‌شنبه 18 اردیبهشت ماه دو نفر گزینه نهایی انتخاب شده و در یکشنبه 23 اردیبهشت ماه  شهردار انتخاب می شود.

 • محسن هاشمی: نجفی تا جلسه بعدی شورا همچنان شهردار تهران است
  محسن هاشمی: نجفی تا جلسه بعدی شورا همچنان شهردار تهران است

  رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به استعفای شهردار، گفت: استعفای محمدعلی نجفی در جلسه بعدی شورا که پس از تعطیلات نوروز تشکیل می شود، بررسی خواهد شد و وی تا آن زمان شهردار پایتخت است.

 • اخبار ضد و نقیض استعفای شهردار تهران
  اخبار ضد و نقیض استعفای شهردار تهران

  یک مقام آگاه در شهرداری تهران، استعفای محمدعلی نجفی از سمت شهرداری پایتخت را تایید کرد.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։