فا

سیاست

چهارشنبه, 10 مرداد 1397 09:23

ظریف: آمریکا به ایرانی ها و تعهدات بین المللی احترام بگذارد

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه تهدیدها، تحریم ها و اقدامات تبلیغاتی علیه ایران بی نتیجه خواهد ماند، به آمریکایی ها توصیه کرد تا به ایرانی ها و تعهدات بین المللی خود احترام بگذارند.

«آلیک» - محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه تهدیدها، تحریم ها و اقدامات تبلیغاتی علیه ایران بی نتیجه خواهد ماند، به آمریکایی ها توصیه کرد تا به ایرانی ها و تعهدات بین المللی خود احترام بگذارند.

به گزارش ایرنا، هشدار ظریف به آمریکایی ها در حالی است که مرحله اول تحریم های آمریکا علیه ایران هفته آینده اعمال می شود اما کاخ سفید همزمان با تحریم و تهدید مدعی شده که آماده مذاکره با تهران است.

وزیر امور خارجه کشورمان که در سریلانکا به سر می برد، در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: ایران و آمریکا دو سال گفت وگو کردند. ما با اتحادیه اروپا / تروئیکای اروپایی، روسیه و چین به یک توافق چندجانبه منحصربه فرد (برجام) دست یافتیم. این توافق کار می کند. آمریکا باید فقط خودش را به خاطر کنار کشیدن از آن و ترک میز مذاکره سرزنش کند.

ظریف در ادامه تاکید کرد: تهدیدها، تحریم ها و ترفندهای تبلیغاتی موثر نخواهد بود. احترام به ایرانی ها و تعهدات بین المللی را امتحان کنید.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։