فا

سیاست

سه شنبه, 23 مرداد 1397 12:32

سجادی: ارمنستان کشوری کوچک با ظرفیت های فراوان در زمینه های مختلف است

هیات پیشکسوتان فوتبال کشورمان متشکل از اساتید دانشگاه تهران ظهر روز گذشته میزبان سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان بودند.

«آلیک» - هیات پیشکسوتان فوتبال کشورمان متشکل از اساتید دانشگاه تهران ظهر روز گذشته میزبان سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان بودند.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در این ضیافت نهار که با افتخار ورود این هیات در محل نمایندگی صورت گرفت، سجادی ضمن خیرمقدم به میهمانان، ارمنستان را کشوری کوچک اما با ظرفیت ها و فرصت های فراوان اعلام نمودند که در صورت بهره برداری مناسب توسط مسئولین عواید فراوانی را نصیب جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان خواهد نمود.

سفیر کشورمان فرصت های مناسب برای انجام فعالیت های فرهنگی از جمله برگزاری مسابقات ورزشی و اعزام تیم های مختلف ورزشی از کشورمان به ارمنستان و بالعکس را یکی از ظرفیت های موجود دانستند که خوشبختانه طی سالهای گذشته با تمهیدات اندیشیده شده به خوبی مورد بهره برداری قرار گرفته است.

مسابقه دوستانه فوتبال بین تیم پیشکسوتان جمهوری اسلامی ایران (تیم فوتبال پیشکسوتان اساتید دانشگاه تهران) و جمهوری ارمنستان ساعت 18:00 امروز سه شنبه در ورزشگاه آکادمی فوتبال این کشور برگزار می گردد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։