فا

سیاست

سه شنبه, 30 مرداد 1397 09:51

تعمیق همکاری های بازرسی و قضایی بین ایران و ارمنستان

تعمیق همکاری های بازرسی و قضایی میان ایران و ارمنستان در دیدار سید کاظم سجادی سفیر کشورمان با هایک گریگوریان رئیس کمیته بازپرسی ارمنستان، توسعه مناسبات میان نهاد های بازرسی و قضایی دو کشور مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.

«آلیک» - تعمیق همکاری های بازرسی و قضایی میان ایران و ارمنستان در دیدار سید کاظم سجادی سفیر کشورمان با هایک گریگوریان رئیس کمیته بازپرسی ارمنستان، توسعه مناسبات میان نهاد های بازرسی و قضایی دو کشور مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در این دیدار سفیر کشورمان با تاکید بر همکاری و تبادل تجربیات میان نهادهای بازپرسی دو کشور بر رسیدگی و حل و فصل پرونده های مربوط به اتباع دو کشور در خصوص جرایم مختلف و بخصوص رسیدگی به اختلافات تجاری و بازرگانی فعالان اقتصادی دو کشور تاکید نمودند و حل شدن این اختلافات را در راستای توسعه مناسبات همه جانبه سیاسی و اقتصادی فیمابین ارزیابی نمودند.

سید کاظم سجادی همچنین از همکاری دو کشور در مبارزه با پولشویی و مواد مخدر استقبال نمودند. هایک گریگوریان رئیس کمیته بازپرسی ارمنستان نیز با تایید اظهارات سفیر کشورمان و تاکید بر ضرورت مناسبات و ارتباط سازمان های بازرسی دو کشور بر رسیدگی سریع و حل و فصل پرونده های قضایی اتباع ایرانی تاکید نمودند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։