فا

سیاست

سه شنبه, 30 مرداد 1397 12:14

رئیس سازمان امنیت ملی ارمنستان: ایران، دوست ماست و تداوم روابط با این کشور بسیار مهم است

رئیس سازمان امنیت ملی ارمنستان در دیدار با سفیر کشورمان در ارمنستان، ضمن اشاره به اهمیت روابط با تهران، از اقدام‌های در حال اجرا برای توسعه همکاری‌های بیشتر دوجانبه خبر داد.

«آلیک» - مقام ارشد جمهوری ارمنستان در دیدار با سفیر کشورمان در ارمنستان، ضمن اشاره به اهمیت روابط با تهران، از اقدام‌های در حال اجرا برای توسعه همکاری‌های بیشتر دوجانبه خبر داد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، سفیر ایران در ارمنستان روز گذشته با رئیس سازمان امنیت ملی جمهوری ارمنستان دیدار و گفت‌‌وگو کرد.

به نوشته خبرگزاری آرمن پرس، آرتور وانتسیان رئیس سازمان امنیت ملی ارمنستان در دیدار با سید کاظم سجادی سفیر ایران در این کشور ضمن خوشامدگویی به وی گفت، ایران دوست ارمنستان است و همکاری و تعامل با این کشور بسیار مهم است.

بر این اساس، سفیر جمهوری اسلامی ایران نیز ضمن تبریک به وانتسیان بابت انتصاب به این سمت، بر لزوم تداوم  همکاری بین دو کشور تاکید کرد.

سید کاظم سجادی ضمن تایید وجود روابط دوستانه بین دو کشور، بر لزوم حفظ این روابط دوستانه و تداوم همکاری‌های گذشته در راستای منافع ایران و ارمنستان اشاره کرد.

وی گفت که ایران هیچ محدودیتی برای توسعه روابط با ارمنستان قائل نیست و در حال حاضر نیز اقدام‌هایی برای یافتن مسیرهای جدید همکاری در حال انجام است.

مقام ارشد ارمنستانی نیز در این دیدار گفت، ایروان رویکردی خاص به امور گردشگری دارد و برای حضور فعال گردشگران ایرانی در ارمنستان اهمیت ویژه‌ای قائل می‌شود.

وی در خاتمه این دیدار بر انجام اقدام‌های در حال اجرا در زمینه امنیت گردشگری اشاره کرد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։