فا

سیاست

Items filtered by date: شنبه, 11 شهریور 1396 - آلیک آنلاین

محمدجواد ظریف: چهار سال آینده، چهار سال گسترش روابط همه‌جانبه‌ ایران با جهان است / خارجی‌ها نمی‌توانند برای منطقه‌ ما قدرت و امنیت ایجاد کنند / ادعای نیکی هیلی ازاساس نادرست است / میزان نظارت در برجام کاملا مشخص است / ده سال سیاست افراطی جان بولتون ۲۰۰ سانتریفیوژ ایران را ۲۰هزار سانتریفیوژ کرد / فضای مجازی تحولی اساسی در دنیا ایجاد کرده است و باید به درستی از آن استفاده کرد

Published in سیاسی

سردار سرلشکر محمدحسین باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد: پدافند هوایی اولویت نخست نیروهای مسلح است.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه نسبت به عواقب بازرسی ساختمان کنسولگری روسیه در خاک آمریکا به شدت هشدار داد.

Published in سیاسی

آقای اسماعیلی نیز در این دیدار ضمن آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون برای شورای خلیفه گری و مدارس ارامنه، ابراز امیدواری کردند که در آینده ای نه چندان دور، با همکاری اداره آموزش و پرورش و خلیفه گری به اهداف تعیین شده خود جهت پیشرفت هرچه بیشتر مدارس دست یابند.

بر اساس این بخشنامه که از امروز ۱۱ شهریور لازم الاجراست بانک‌ها و موسسات اعتباری موظفند نرخ سود علی الحساب سپرده‌های سرمایه گذاری مدت دار یک ساله را حداکثر ۱۵ درصد و سپرده‌های کوتاه مدت را حداکثر ۱۰ درصد محاسبه و رعایت کنند.

Published in اقتصادی

برنامه‌های فعال در پس‌زمینه‌ گوشی و بعضا به ‌روزرسانی خودکار این برنامه‌ها، از عواملی هستند که می‌توانند حجم مصرف اینترنت گوشی را افزایش دهند. بهترین راه برای جلوگیری از این مصرف، غیرفعال کردن این برنامه‌ها در شرایطی است که استفاده‌ای از آنها نمی‌شود.

Published in اجتماعی

در حال‌ حاضر علی دایی، برترین گلزن ملی فوتبال جهان است که ۱۰۹ گل به ثمر رسانده است و بعد از او فرانس پوشکاش با ۸۴ گل در رده دوم قرار دارد.

Published in ورزشی

چین با استقبال از اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) اعلام کرد که همکاری و تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در این راستا ارزشمند و قابل ستایش است.

Published in سیاسی

رئیس دانشکده زبان های خارجی دانشگاه اصفهان گفت: نگاه مالی و تجاری به زبان ارمنی نادرست است و باید از این کار جلوگیری شود.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։