فا

سیاست

Items filtered by date: یکشنبه, 31 تیر 1397 - آلیک آنلاین

کارن خانلری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره گرایش دانش‌آموزان به انتخاب رشته علوم تجربی، گفت: این تمایل و گرایش بنا به دلایل اجتماعی و فرهنگی ایجاد شده است؛ از نظر اجتماعی رشته‌های پزشکی یکی از پردرآمدترین فعالیت‌ها محسوب می‌شوند.

Published in اجتماعی

ژرژیک آبرامیان، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه قوانین حمایتی از قربانیان در قانون مبارزه با اسید پاشی نمی  گنجد، گفت: مجازات این جرم تا اعدام و قصاص تشدید خواهد شد.

Published in اجتماعی

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تصور می کنند با فشار اقتصادی می توانند خواسته نامعقول و سلطه طلبانه خود را به مردم ایران تحمیل کنند اما بدانند ایرانیان ملتی صبور و اهل تعامل هستند و عزت خود را حراج نمی کنند.

Published in سیاسی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به صحبت‌های مطرح شده در خصوص فیلترینگ اینستاگرام، گفت: مگر من مسئول فیلترینگ هستم که بخواهم درباره فیلتر نشدن اینستاگرام قول بدهم؟

Published in اجتماعی

نهاپطیان مجموعه‌های مختلفی با محوریت بازار، پرتره، عشایر، مناظر و ... خلق کرده است که در این نمایشگاه نمونه‌ای از مجموعه‌های مختلف او حضور دارد.

Published in فرهنگ و هنر

برونو لومر وزیر دارایی فرانسه شامگاه دیشب در حاشیه نشست اعضای «G20» به خبرنگاران گفت: اتحادیه اروپا با آمریکا تا زمانی که تعرفه گمرکی فلزات را لغو نکند، در خصوص توافق تجارت آزاد مذاکره نخواهد کرد.

رییس جمهوری اسلامی ایران خطاب به رییس جمهوری آمریکا گفت: آقای ترامپ! ما مرد شرف و ضامن امنیت آبراه منطقه در طول تاریخ هستیم؛ با دم شیر بازی نکن، پشیمان کننده است.

Published in سیاسی

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای اعمال خاموشی‌های برنامه‌ ریزی ‌شده امروز ۳۱ تیر ماه ۹۷ جدول جدیدی منتشر کرد.

Published in اجتماعی

تورستن فرای، عضو کمیسیون روابط خارجی پارلمان آلمان روز گذشته در دیدار حشمت الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: گسترش مناسبات با تهران درعرصه های مختلف مورد توجه و پیگیری مسئولان سیاسی و پارلمانی برلین قرار دارد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։