فا

سیاست

Items filtered by date: شنبه, 07 بهمن 1396 - آلیک آنلاین

جاثلیق آرام اول رهبر حوزه عالی دینی ارامنه سیلیسی در نشست حمایت از بیت المقدس که 27 دیماه در مصر برگزار شد بر ضرورت حفظ هویت دینی و ملی بیت المقدس و لزوم احترام به حقوق کلیه ادیان تاکید کرد.

Published in سیاسی

تصمیم ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در به چالش کشاندن قوانین بین الملل و به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل مخالفت ارمنستان را در برداشته که پیوندهای تاریخی و مذهبی با شهر مقدس دارد.

Published in سیاسی

جمهوری اسلامی ایران در مراحل پایانی پیوستن به اتحادیه اقتصادی اوراسیا می باشد. بهروز حسن الفت، سرپرست دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت این خبر را به رسانه ملی‌ ایران اعلام نمود.

دوشنبه مورخ دوم بهمن ماه 1396، شب بزرگداشت دکتر احمدی نوری زاده شاعر پارسی گوی ملت ارمنی در سالن اجتماعات موسسه ترجمه و تحقیق هور برگزار گردید. در این مراسم که با همکاری شورای خلیفه گری ارامنه تهران و مجله بخارا برگزار شد جمع کثیری از فرهیختگان و دوستداران شعر و ادبیات حضور داشتند.

Published in فرهنگ و هنر

قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات طرح ترافیک جدید را تشریح کرد و گفت: لایحه پیشنهادی شهرداری تهران هفته جاری در صحن علنی شورا مطرح خواهد شد.

Published in اجتماعی

رئیس روسی گروه میانجی مینسک سازمان امنیت و همکاری اروپا برخی جزئیات مذاکرات اخیر وزیران امور خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان در شهر کراکوف لهستان برای حل این مناقشه را تشریح کرد و گفت: تعداد ناظران این سازمان در منطقه افزایش می یابد.

Published in سیاسی

مذاکرات فشرده طرف های سوری در وین شب گذشته درحالی با تاکید استفان دی میستورا نماینده سازمان ملل بر لزوم پیگیری فرایند ژنو و اجرای قطعنامه 2254 به پایان رسید که او گفت که آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل درباره شرکت این سازمان در مذاکرات سوچی تصمیم خواهد گرفت.

Published in سیاسی

پرسپولیس و استقلال 6 بازیکن در تیم منتخب هفته داشتند.

Published in ورزشی

سیدکاظم سجادی با اعلام اینکه از حدود دو سال گذشته و با  لغو رژیم روادید شاهد حضور و افزایش میزان سرمایه گذاری های صورت گرفته از جانب تجار و فعالان اقتصادی ایران و ارمنستان بوده ایم افزودند هیات های مختلف در زمینه های اقتصادی، صنعتی، کشاورزی و ... بین دو کشور مبادله شده اند که در صورت اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه های منعقده شاهد جهش ویژه ای در مبادلات تجاری بین ایران و ارمنستان خواهیم بود.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։