فا

سیاست

Items filtered by date: یکشنبه, 17 دی 1396 - آلیک آنلاین

معاون پارلمانی، کنسولی و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه، به ارائه توضیحاتی در مورد پیگیری‌های دستگاه دیپلماسی کشورمان در مورد برخورد نفتکش ایرانی با یک کشتی باری چینی که طبق آخرین اخبار منجر به ناپدید شدن ۳۰ ایرانی شده، پرداخت.

Published in سیاسی

بهروز نعمتی: درخصوص فیلترینگ تلگرام قرار شد تمهیدات لازم جهت رفع آن تعبیه شود، البته این اقدام به تعهدات مجموعه تلگرام به ایران بستگی دارد، زیرا فضای موجود و اقدامات معاندان علیه نظام جمهوری اسلامی به واسطه دستگاه های اطلاع رسانی تلگرام انجام گرفت.

Published in سیاسی

پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران گفت: دعا می کنم صلح و دوستی انسان ها نسبت به یکدیگر روز به روز افزایش پیدا کند.

Published in اجتماعی

به گزارش تارنمای بنیاد مطالعات قفقاز، در تاریخ 15 دسامبر 2017 منطقه آزاد مغری در منطقه سیونیک ارمنستان نزدیک مرز با ایران راه‌اندازی شد. کارن کاراپتیان، نخست وزیر ارمنستان به همراه شماری از مقامات دولتی ارمنستان در مراسم افتتاحیه این منطقه آزاد تجاری شرکت داشتند. بنیامین پوغوسیان در این یادداشت تاکید می‌کند که منطقه آزاد تجاری تازه تاسیس مغری نقش مهمی در تنوع بخشی به اقتصاد ارمنستان و تقویت روابط با ایران ایفا خواهد کرد.

Published in اقتصادی

معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه‌آهن با اعلام اینکه سه رام قطار کانتینری از چین به طرف تهران حرکت کرده است، از ورود سومین قطار باری این کشور به ایران در چند روز آینده خبر داد.

Published in اقتصادی

براساس طرح جدید، شهروندان نیازی به خرید سالانه آرم طرح ترافیک ندارند و براساس ضوابطی که بعد از تصویب نهایی اعلام خواهد شد می توانند با پرداخت عوارضی که میزان آن توسط شورای اسلامی شهر تهران به تصویب می رسد وارد محدوده طرح ترافیک شوند.

Published in اجتماعی

خلیفه کل ارامنه آذربایجان گفت: امروز همه ما در زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران به صورت برابر زندگی می‌کنیم و باید تعاملات و همکاری‌های لازم در راستای پیشرفت کشور را داشته باشیم.

Published in سیاسی

مسئولان شهرداری در این بازدید به مناسبت ایام مبارک تولد عیسی مسیح(ع) چندین گلدان درخت کاج بسیار زیبا به محوطه باز کلیسا اهدا نمودند.

Published in اجتماعی

گفته می‌شود محموله این نفتکش به صورت FOB (تحویل در بندر) به شرکت کره‌ای فروخته شده بود. در مورد تلفات این حادثه آمار دقیقی مشخص نیست، اما شنیده‌ها حاکی از آن است که ۳۰ نفر از کارکنان نفتکش که ایرانی بودند، مفقود شده‌اند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։