فا

سیاست

Items filtered by date: شنبه, 11 اسفند 1397 - آلیک آنلاین

سال آینده ۵۲ جمعه دارد و ۲۵ روز هم تعطیل رسمی خواهیم داشت.

Published in اجتماعی

بهرام قاسمی در واکنش به تکرار ادعاهای ضد ایرانی وزیر خارجه امارات متحده عربی گفت: برخی کشورها برای سرپوش گذاشتن بر سیاست های خسارت بار خود، به طرح ادعاهای واهی عادت کرده اند.

Published in سیاسی

به گفته رئیس هیات نمایندگان کلیسای ارامنه شیراز سقف این مجموعه که نقاشی‌های بسیار زیبایی بر آن نقش بسته از جنس چوب است که از وضعیت بهتری نسبت به سایر قسمت‌های این مجموعه برخوردار است، اما ستون‌ها و جداره‌ها از جنس ملاط و گچ است که دچار تخریب و فرسایش شده بگونه‌ای که اگر ستون‌ها و جداره فرو بریزد قطعا سقف نیز متلاشی و آوار خواهد شد.

Published in فرهنگ و هنر

بهرام قاسمی اقدام دولت انگلیس در قراردادن حزب الله در لیست گروههای تروریستی را به شدت محکوم کرد.

Published in سیاسی

لاوروف در گفت‌وگویی تلفنی با همتای پاکستانی خود بر ضرورت رعایت همه کنوانسیون‌های بین‌المللی از سوی اسلام‌آباد و دهلی‌نو تأکید کرد و از آمادگی مسکو برای کمک به کاهش وخامت اوضاع در جنوب آسیا خبر داد.

Published in سیاسی

اطلاعیه بانک مرکزی در مورد ادغام بانک‌های وابسته به نيروهای مسلح در بانک سپه منتشر شد.

Published in اقتصادی

حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از بررسی لایحه پیوستن ایران به کنوانسیون بین‌المللی پالرمو در سال ۹۸ خبر داد.

Published in سیاسی

روابط جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان طی نزدیک به سه دهه از استقلال این کشور بر مبنای حسن همجواری برقرار بوده و حضور این روزهای نخست وزیر ارمنستان در کشورمان هم می تواند دوره ای تازه از روابط تهران - ایروان را بگشاید.

Published in سیاسی

دوران ریاست شیخ سلمان که رییس کنونی کنفدراسیون فوتبال آسیاست به زودی به پایان می‌رسد و قرار است که رأی گیری برای انتخاب جایگزینی او برگزار شود.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։