فا

اجتماعی

یکشنبه, 20 دی 1394 12:25

احداث سالن ورزشی چند منظوره در باشگاه آرارات در شرف اجرایی شدن

روابط عمومی باشگاه آرارات خبر از حضور مهندس سلیمانی شهردار منطقه 3 تهران در آستانه سال نو میلادی از مجموعه ورزشی ارمنیان آرارات داد. مهندس سلیمانی شهردار منطقه 3 تهران طی این بازدید برای مساعدت جهت احداث سالن چند منظوره ورزشی در قسمتی از این باشگاه اعلام آمادگی کرد.

بازدید شهردار منطقه 3 از باشگاه آرارات، در آستانه سال نو میلادیآلیک - روابط عمومی باشگاه آرارات خبر از حضور مهندس سلیمانی شهردار منطقه 3 تهران در آستانه سال نو میلادی از مجموعه ورزشی ارمنیان آرارات داد. مهندس سلیمانی شهردار منطقه 3 تهران طی این بازدید برای مساعدت جهت احداث سالن چند منظوره ورزشی در قسمتی از این باشگاه اعلام آمادگی کرد.
طی این دیدار ضمن ابراز خرسندی از تقارن میلاد دو پیامبر آسمانی و پیام آور صلح و دوستی گفت: امید است تقارن این اعیاد خیر و برکت را برای همشهریان و ملت ایران به همراه داشته باشد.
وی وجود و حفظ مجموعه فرهنگی ورزشی همچون آرارات در منطقه 3 را باعث افتخار شهر و نشان از وجود تدبیر مدیریت این باشگاه برشمرد و در خصوص توسعه و تکمیل این مجموعه قول مساعدت داد و گفت: پس از بررسی های لازم و جذب پتانسیل ها و ظرفیت های موجود توسعه و تکمیل این مجموعه با جذب مشارکت لازم و انجام طرح های مطالعاتی توان اجرایی شدن را دارد.
طی این دیدار دکتر پیر هادی، معاونت شهرداری، مهندس گلستانی، شهردار ناحیه 1 منطقه 3 و همچنین دبیر و اعضای شورایاری محله آرارات و هیات همراه مهندس سلیمانی را همراهی کردند مورد استقبال نایب رییس هیات امنا و سایر مسوولین باشگاه آرارات قرار گرفتند.

در بدو ورود شهردار و هیات همراه به بازدید از کلیسای سورپ خاچ، واقع در ضلع جنوبی باشگاه، پرداخته که این بازدید با توضیحات ظهرابیان، نایب رییس هیات امنای باشگاه، درباره تاریخچه این کلیسا، سال تاسیس آن، و نحوه و زمان برگزاری مراسم های مختلف آن همراه شد. طی این بازدید میهمانان با تاریخ سنگ قبرهای مقبره هایی که در جوار این کلیسا بود نیز آشنا شدند .
160110f04aدر ادامه این بازدید، شهردار از مکانی که برای احداث سالن چند منظوره در نظر گرفته شده نیز بازذیذ به عمل آورد. پس از ارائه توضیحاتی توسط کاراپتیان در زمینه طرح مورد نظر، شهردار نیز پیشنهاداتی را مطرح کرده و قول همکاری و مساعدت در زمینه اجرای پروژه مذکور را داد. طبق گزارش روابط عمومی باشگاه، مسوولین آرارات طی گفتگوهای صورت گرفته در این دیدار اعلام شد که اجرای این پروژه پس از انجام مقدمات لازم جهت نهایی شدن طرح مذکور، نتایج حاصله باید مستقیما با خود شهردار تهران در میان گذاشته شود.
ضمن این دیدار مهندس سلیمانی پیام تبریک شهردار تهران بزرگ، دکتر قالیباف، را به دوستان و شهروندان ارمنی ابلاغ نموده و به همین مناسبت درخت کریسمس تزیین شده ای را از طرف وی به باشگاه آرارات اهدا کرد.

روابط عمومی شهرداری منطقه 3 نیز، با اشاره به این دیدار گزارش داد که مهندس سلیمانی با اشاره به اینکه در حال حاضر 3 مجموعه ورزشی در سطح منطقه 3 در حال احداث می باشد افزود: از سال 92 طرح مطالعاتی احداث این مجموعه های ورزشی با عنوان ده ونک، نونهالان و آبشار آغاز شده است که با حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی، امید می رود تا پایان سال جاری به مرحله بهره برداری برسد.
مهندس سلیمانی در ادامه ضمن تقدیم پیام تبریک دکتر قالیباف شهردار تهران به هموطنان ارمنی از رویکرد مثبت و نگاه ویژه مدیریت شهری این منطقه نسبت به فعالیت های توسعه فضای سبز و امور شهری باشگاه آرارات صحبت به میان آورد.
آلکس کاراپتیان نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه آرارات نیز طی این نشست حضور شهردار منطقه 3 در این مجموعه را قوت قلب و مایه خشنودی ارمنیان دانست و گفت: آرارات با 75 هزار متر مربع مساحت و 71 سال قدمت یکی از کم نظیرترین و قدیمی ترین مجموعه های فرهنگی ویژه ارمنیان در جهان است که در حال حاضر 3 هزار نفر عضو دارد و سالانه حدود 450 هزار نفر از امکانات آن استفاده می کنند.
این گزارش حاکی است در خاتمه این دیدار از طرف هیات امنای باشگاه آرارات یادبودی با نشان این باشگاه به مهندس سلیمانی اهدا شد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։