فا

اجتماعی

شنبه, 03 تیر 1396 14:29

اعلام تمهیدات ترافیکی عید سعید فطر در پایتخت

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال تمهیدات ترافیکی عید سعید فطر برای تسهیل در عبور و مرور نمازگزاران خبر داد.

«آلیک» - رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال تمهیدات ترافیکی عید سعید فطر برای تسهیل در عبور و مرور نمازگزاران خبر داد.

سردار محمدرضا مهماندار در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما گفت: تردد همه وسایط نقلیه ازساعت 4 صبح روز عید فطر در معابر محدوده خیابان های شهید بهشتی از تقاطع سهروردی به سمت غرب تا خیابان قائم مقام فراهانی، شهیدعلی اکبری از خیابان شهید مطهری به سمت شمال تا خیابان بهشتی، میرعماد از خیابان شهید مطهری تا خیابان شهید بهشتی، پاکستان در ضلع غربی مصلی امام خمینی(ره)، طول خیابانهای هویزه و خرمشهر حد فاصل صابونچی و خیابان شهید قنبرزاده، مسیر غرب به شرق بزرگراه رسالت در محدوده مصلی امام خمینی(ره) از تقاطع کردستان (درصورت نیاز و ابلاغ رده فرماندهی) ، مسیر شرق به غرب بزرگراه رسالت از پل سید خندان (درصورت نیاز و ابلاغ رده فرماندهی) ممنوع است و محدودیت تردد خط ویژه اتوبوسرانی در خیابان های شهید بهشتی و شهید مطهری نیز اعمال می شود.

وی  افزود: از ساعت 24 شب قبل از مراسم، توقف همه  وسایط نقلیه در محدوده های بزرگراه مدرس از میدان هفت تیر تا حقانی در هر دو مسیر، طول بزرگراه رسالت از بزرگراه آفریقا تا بزرگراه صیاد شیرازی در هر دو مسیر (به استثنای اتوبوس های شرکت واحد)، خیابان شهید قنبرزاده حد فاصل بزرگراه رسالت تا خیابان شهید بهشتی در هر دو مسیر، طول خیابان شهید بهشتی از میدان تختی تا خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان میرعماد حد فاصل خیابان شهید مطهری تا خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید مفتح حد فاصل خیابان شهید بهشتی تا خیابان شهید مطهری (به استثناءاتوبوسهای شرکت واحد)، طول خیابان پاکستان از خیابان شهید بهشتی تا بزرگراه مدرس، خیابان های هویزه و خرمشهر در حد فاصل قنبرزاده تا عشقیار (به استثناء موتورسیکلت)، محدوده ضلع غربی میدان هفت تیر در حد فاصل خیابان زهره و خیابان قائم مقام فراهانی و طول خیابان شهید مطهری در حد فاصل بزرگراه مدرس تا خیابان سهروردی ممنوع و پاکسازی کامل انجام خواهد شد.

سردار مهماندار گفت: محل استقرار تاکسی های ون ویژه جابجایی گمشدگان در پارکینگ لجستیک ارتش واقع در خیابان شهید بهشتی نرسیده به خیابان شهید مفتح پیش بینی شده است.

وی افزود: طول خیابان های هویزه و خرمشهر در ضلع شرقی مصلی، حدفاصل صابونچی و شهید قنبرزاده، محل های پیش بینی شده برای توقف موتورسیکلت های نمازگزاران است.

سردار مهماندارگفت: در محور رسالت پارکینگ های حکمت، گل گشت و بنیاد مستضعفان، پارکینگ لجستیک ارتش واقع در خیابان شهید بهشتی نرسیده به خیابان شهید مفتح، محل های پیش بینی شده برای توقف خودروهای شخصی نمازگزاران است .

وی افزود: محدودیت تردد ابتدای خیابان شهید قنبرزاده اعمال و خودروی نمازگزاران از کنار گذر پل سید خندان به خیابان برازنده و سهروردی جنوب هدایت می شود.

سردار مهماندار با اشاره به اینکه خودروهای نمازگزاران به سمت بزرگراه حقانی شمال نیز هدایت و به صورت مورب پارک می شود، گفت: محدودیت تردد از تقاطع حکیم- کردستان اعمال و وسایل نقلیه به بزرگراه همت وحقانی هدایت می شوند.

وی همچنین افزود: پارکینگ بیهقی واقع در میدان آرژانتین، طول خیابان شهید مطهری از ولیعصر(عج) تا پل مدرس در ضلع جنوبی، خیابان شهید بهشتی حد فاصل قائم مقام فراهانی و خیابان ولیعصر(عج) در ضلع شمال و جنوب، معابر شرقی و غربی طول خیابان سهروردی شامل (زینالی ـ کاووسی فر ـ خیابان اندیشه در شرق سهروردی) از دیگر محل های پیش بینی شده برای توقف خودروهای شخصی نمازگزاران است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پارکینگ لجستیک واقع در ضلع جنوبی خیابان شهید بهشتی قبل از خیابان شهید مفتح و طول خیابان های قائم مقام فراهانی و میرزای شیرازی نیز محل های پیش بینی شده برای انتقال خودروهای پاکسازی شده است.

 

اعمال محدودیت ترافیکی در مکان های پرحضور اقامه نماز عید فطر

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: علاوه بر محدودیت های ترافیکی اطراف مصلی تهران، در دیگر مکان هایی که نماز عید فطر برگزار شود و حضور نمازگزاران گسترده باشد، محدودیت های ترافیکی اعمال خواهد شد.

سردار سرتیپ محمدرضا مهماندار در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما مبنی بر اینکه با توجه به برگزاری نماز عید سعید فطر در برخی حسینیه ها، مساجد و معابر آیا محدودیت ترافیکی در این مکان ها اعمال خواهد شد؟ افزود: به طور قطع در برخی نقاط شاهد حضور گسترده نمازگزاران هستیم که حتماً باید محدودیت ترافیکی به صورت مقطعی اعمال شود.

وی گفت: همکارانم در نقاط پر مراجعه برای نماز عید سعید فطر حضور خواهند داشت و در صورت ضرورت، محدودیت ها را اعمال می کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: با مسئولان مربوط نماز عید فطر هماهنگ کرده ایم که همکاری لازم را با مأموران راهنمایی و رانندگی داشته باشند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։