فا

اجتماعی

یکشنبه, 22 مرداد 1396 10:02

برگزاری تور دانش آموزان برگزیده ارمنستان در منطقه آزاد ارس

تور دانش آموزان برگزیده المپیاد زبان فارسی کشور ارمنستان وارد منطقه آزاد ارس شده و از جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی ارس دیدن کردند.

«آلیک»- تور دانش آموزان برگزیده المپیاد زبان فارسی کشور ارمنستان وارد منطقه آزاد ارس شده و از جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی ارس دیدن کردند.

به گزارش پایگاه خبری فرینا، این سومین تور دانشجویی و دانش آموزی متشکل از اتبای ارمنستان است که ظرف چند ماه گذشته از منطقه آزاد ارس دیدن کرده اند. 

در این تور، دانش آموزان مدارس کاراپی و ۲۰۰ ایروان شامل ۷ دانش آموز و ۳ مربی حضور دارند و از مرز نوردوز وارد منطقه آزاد ارس شده اند. 

در تورهای 4 روزه هدفمند از کشور ارمنستان، آثار تاریخی، طبیعی و مراکز خرید منطقه آزاد ارس و شهرهای دیگر از جمله تبریز، مورد بازدید اعضای این تور قرار می گیرند. کلسیای سنت استپانوس، کلیسای چوپان، آبشار آسیاب و مجموعه تاریخی حمام کردشت از جمله جاذبه هایی هستند که مورد بازدید این تور قرار گرفته اند. 

 

این تورها با هدف توسعه گردشگری خارجی و به خصوص کشورهای حوزه قفقاز صورت می گیرد و یکی از اهداف اصلی منطقه آزاد ارس در حوزه گردشگری، افزایش بازدید گردشگران از کشورهای همسایه است.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։