فا

اجتماعی

یکشنبه, 16 مهر 1396 10:13

اسقف ماگار آشکاریان: سالمندان ارامنه تهران ساماندهی می‌شوند

اسقف ماگار آشکاریان از ساماندهی سالمندان ارامنه تهران خبر داد و گفت: گام‌های مؤثری در ساماندهی و نگهداری سالمندان ارامنه تهران در آینده‌ای نزدیک برداشته می‌شود.

«آلیک» - اسقف ماگار آشکاریان از ساماندهی سالمندان ارامنه تهران خبر داد و گفت: گام‌های مؤثری در ساماندهی و نگهداری سالمندان ارامنه تهران در آینده‌ای نزدیک برداشته می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی آسایشگاه کهریزک، ماگار آشکاریان بهره‌مندی از تجربیات والای الهی و انسانی حاکم در آسایشگاه خیریه کهریزک را نویدبخش تأسیس مرکز نگهداری مستمندان ارامنه تهران دانست.

اعضای هیأت خیریه مستمندان ارامنه تهران به کهریزک آمدند تا ضمن دیدار از محل زندگی سالمندان و معلولان این مجموعه، از تجربیات طولانی‌مدت مدیران و مسؤولان این خانه بزرگ در تأسیس مرکز نگهداری سالمندان ارامنه بهره‌مند شوند.

اعضای هیأت خیریه مستمندان ارامنه همچنین در نشستی با محمدرضا صوفی‌نژاد مدیر آسایشگاه، راهکارهای گوناگون تعامل و ارتباطات مستقیم بین بخشی را مورد بررسی قرار دادند.

در بخشی از این نشست، اسقف ماگار آشکاریان تجربیات والای الهی و انسانی موجود در کهریزک را ارزشمندترین هدیه خداوند به این مجموعه دانست که می‌تواند نویدبخش تأسیس مرکز نگهداری مستمندان ارامنه تهران باشد.

وی تصریح کرد: الگوی مناسبی چون کهریزک را برای تأسیس و نگهداری سالمندان ارامنه انتخاب کرده‌ایم که می‌توانیم این همه انرژی‌های معنوی و گران‌قدر را به‌آسانی همراه خود و داوطلبان انجام این امر الهی داشته باشیم.

ارامنه تهران مدیران و کارکنان کهریزک را بندگان‌ خاص خداوند نامید و تأکید کرد: بهشت‌ آباد و آزادی که خداوند وعده آن را به بندگان خاص می‌دهد، شامل همین خادمانی نیز خواهد بود که بدون ادعا، خود را وقف خدمت به مستمندان می‌کنند که آگاهانه این مسیر نورانی و پر از الطاف الهی را برگزیده‌اند.

آشکاریان ضمن دیدار با سالمندان اقلیت‌های مسیحی که در آسایشگاه خیریه کهریزک بستری هستند، اظهار امیدواری کرد که در این راه پر امید، با اتکا به دانش و توانمندی‌های مجموعه کهریزک، گام‌های مؤثری را در ساماندهی و نگهداری سالمندان ارامنه تهران در آینده‌ای نزدیک بردارند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։