فا

اجتماعی

چهارشنبه, 19 مهر 1396 14:48

سردار رحیمی: دشمن به شدت از وحدت ملت ایران ناراحت است

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه اقلیت های دینی کشور، مردمانی نجیب هستند افزود: ممکن است ماموری خطایی انجام دهد اما نباید تلاش های نیروی انتظامی زیر سوال برود.

«آلیک» - فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: دشمن به شدت از وحدت و همدلی ملت ایران و امنیت و آرامش کشور بر اساس هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی ناراحت است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صد او سیما، سردار حسین رحیمی در نشست نمایندگان اقلیت های مذهبی کشورمان با مسئولان نیروی انتظامی با بیان اینکه پلیس جمهوری اسلامی ایران در کنار همه اقلیت های دینی و مذهبی و قومی کشور و خدمتگذار آنهاست افزود: همه شهروندان ایران اسلامی با هم برابرند و پلیس به عنوان متولی اصلی برقراری نظم و امنیت در ارائه خدمات به همه افراد جامعه تبعیضی قائل نمی شود.

وی گفت: همه مردم ایران باید از موهبت آرامش و امنیت برخوردار باشند.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه اقلیت های دینی کشور، مردمانی نجیب هستند افزود: ممکن است ماموری خطایی انجام دهد اما نباید تلاش های نیروی انتظامی زیر سوال برود.

سردار رحیمی به 150 شهید اقلیت های دینی به ویژه چهار شهید نیروی انتظامی که در راه دفاع از کشورمان جان خود را از دست دادند ادای احترام کرد.

سیبوه سرکسیان خلیفه ارامنه تهران نیز در این نشست گفت: جهان پیرامون ما از جنگ در رنج است و دشمنان از دین برای برادر کشی استفاده و آن را ترویج می کنند.

وی افزود: مسئولان جمهوری اسلامی ایران با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با جدیت و بصیرت در جهت خدمت به ملت تلاش می کنند.

سرکسیان گفت: نیروی انتظامی با مسئولیت پذیری بالای خود از آرامش کشور محافظت می کند و پیگیر همزیستی مسالمت آمیز همه شهروندان کشور است .

خلیفه ارامنه تهران افزود: نیروی انتظامی آبروی ما و به دلیل خدمات بی شائبه اش مورد احترام همه ماست.

کارن خانلری نماینده ارامنه تهران و شمال در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: نیروی انتظامی پیشرو ایجاد امنیت در کشور و امنیت بالاترین نعمت برای کشور است.

وی افزود: نیروی انتظامی در مسئله قاچاق مواد مخدر نه تنها جوانان کشور را از این بلا محافـظت بلکه با جلوگیری از ترانزیت مواد مخدر به اروپا از جوانان آن کشور ها نیز حفاظت می کند.

در این مراسم نمایندگان اقلیت های مذهبی از مسئولان نیروی انتظامی از جمله سردار منتظر المهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی و سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با اهدا لوح قدر دانی کردند.

این نشست روز گذشته و در باشگاه فرهنگی-ورزشی «آرارات» تهران برگزار شد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։