فا

اجتماعی

شنبه, 02 دی 1396 12:57

امضای یادداشت تفاهم همکاری میان دانشگاه ارومیه و دانشگاه دولتی ایروان

در راستای توسعه همکاری های علمی و دانشگاهی بین دو کشور ایران و ارمنستان و به منظور افزایش ارتباطات بین دانشگاه های مرزی کشورمان با دانشگاه های ارمنی، یادداشت تفاهم همکاری بین دانشگاه ارومیه با دانشگاه دولتی ایروان به امضای طرفین رسید.

«آلیک» - در راستای توسعه همکاری های علمی و دانشگاهی بین دو کشور ایران و ارمنستان و به منظور افزایش ارتباطات بین دانشگاه های مرزی کشورمان با دانشگاه های ارمنی، یادداشت تفاهم همکاری بین دانشگاه ارومیه با دانشگاه دولتی ایروان به امضای طرفین رسید.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در ملاقاتی که بین دکتر ناصر آق ریاست امور بین الملل دانشگاه ارومیه و دکتر سیمونیان رئیس دانشگاه دولتی ایروان برگزار گردید، سیمونیان علاقمندی خود را برای توسعه همکاری در حوزه های مختلف علمی با دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران که از جایگاه علمی خوبی در جهان برخوردار میباشد، اعلام نمود. وی همچنین افزود باید تمام تلاش های خود را جهت در ارتقای همکاری ها بکار گرفته تا این روابط را به سطحی که شایسته دو کشور دوست می باشد، برسانیم.

دکتر ناصر آق نیز ضمن معرفی ظرفیت ها و توانمندی های دانشگاه ارومیه و انتخاب این دانشگاه بعنوان دانشگاه محور در همکاری دانشگاهی با دانشگاه های ارمنستان، خواهان توسعه همکاری در همه زمینه ها گردیده و آمادگی خود را جهت اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان ارمنی اعلام نمود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։