فا

اجتماعی

سه شنبه, 19 دی 1396 14:43

خانلری: تداوم طرح تحول سلامت به تخصیص منابع پایدار بستگی دارد

کارن خانلری، عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت:هرچند منابع مالی دولت محدود است، اما برای تداوم رضایمندی مردم و آرامش جامعه، باید اعتبارات پایداری به نظام سلامت اختصاص داده شود.

«آلیک» - عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت:هرچند منابع مالی دولت محدود است، اما برای تداوم رضایمندی مردم و آرامش جامعه، باید اعتبارات پایداری به نظام سلامت اختصاص داده شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کارن خانلری گفت: در میان طرح های مختلف، یکی از مهمترین طرح هایی که در دولت دکتر روحانی به اجرا درآمد، طرح تحول سلامت است که بسیار موفق بود و آرامش خاطر فراوانی در میان مردم ایجاد کرد، این در حالی است که در گذشته، اغلب مردم و بویژه قشر محروم که شاید بسیاری از آن ها کسب و کارشان قراردادی بود، توانایی پرداخت هزینه های درمانی را نداشتند، اما پس از اجرای طرح تحول سلامت و کاهش مخارج درمانی، رضایتمندی وسیعی در میان مردم ایجاد شد.

وی با بیان این که اجرای طرح تحول سلامت، در جامعه توقع ایجاد کرده است، ادامه داد: از این رو، دولت باید به هر شکل ممکن اعتبارات پایداری برای طرح تحول سلامت تعریف کند.

نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس با اشاره به برخی مخالفت های صورت گرفته در خصوص طرح تحول سلامت تاکید کرد: برخی از دوستانم، نقدهایی به این طرح دارند که البته تا حدودی درست و قابل توجه است، اما در نفس عمل، کمتر فردی با اصل طرح تحول سلامت مخالف است و معتقدم بیان تمام این نقدها در جهت ارتقای کیفیت و همچنین مدیریت هزینه های صورت گرفته است.

به گزارش سلامت آنلاین، خانلری تصریح کرد: با بکار بستن راهکارهای دلسوزانه منتقدان، طرح تحول سلامت با هزینه کمتر و بهینه تر در خدمت نظام سلامت و مردم خواهد بود.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։