فا

اجتماعی

شنبه, 21 بهمن 1396 09:44

جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دانش آموزان ایرانی در ارمنستان

مراسم سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز پنجشنبه با حضور سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان، کارکنان سفارت، معلمین، اولیاء و دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید فهمیده (مدرسه سفارت) در سالن اجتماعات این مجتمع برگزار گردید.

«آلیک» - مراسم سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز پنجشنبه با حضور سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان، کارکنان سفارت، معلمین، اولیاء و دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید فهمیده (مدرسه سفارت) در سالن اجتماعات این مجتمع برگزار گردید.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در این مراسم که با قرائت قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان برگزار گردید، دانش آموزان با خواندن سرودهای انقلابی، ترانه مرز پرگهر، اجرای تاتر و ... مراسم زیبایی را رقم زدند.

سید کاظم سجادی سفیر کشورمان ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفته و دانش آموزان را به فراگیری دانش و علم توصیه نمودند.

سفیر کشورمان دانش آموزان را آینده سازان میهن اسلامی دانستند و گفتند با سلاح علم و دانش و ایمان و تقوی الیه وظیفه دفاع و حراست از ایران عزیز بر دوش یکایک شما خواهد بود و امیدوارم در انجام وظیفه و عمل به تکالیف خود و خدمت به مردم سرمشق دیگران باشید.

در این مراسم دانش آموزان زبان فارسی مدرسه ۲۰۰ ایروان نیز به اجرای برنامه پرداختند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։