فا

اجتماعی

شنبه, 21 بهمن 1396 09:44

جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دانش آموزان ایرانی در ارمنستان

مراسم سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز پنجشنبه با حضور سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان، کارکنان سفارت، معلمین، اولیاء و دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید فهمیده (مدرسه سفارت) در سالن اجتماعات این مجتمع برگزار گردید.

«آلیک» - مراسم سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز پنجشنبه با حضور سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان، کارکنان سفارت، معلمین، اولیاء و دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید فهمیده (مدرسه سفارت) در سالن اجتماعات این مجتمع برگزار گردید.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در این مراسم که با قرائت قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان برگزار گردید، دانش آموزان با خواندن سرودهای انقلابی، ترانه مرز پرگهر، اجرای تاتر و ... مراسم زیبایی را رقم زدند.

سید کاظم سجادی سفیر کشورمان ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفته و دانش آموزان را به فراگیری دانش و علم توصیه نمودند.

سفیر کشورمان دانش آموزان را آینده سازان میهن اسلامی دانستند و گفتند با سلاح علم و دانش و ایمان و تقوی الیه وظیفه دفاع و حراست از ایران عزیز بر دوش یکایک شما خواهد بود و امیدوارم در انجام وظیفه و عمل به تکالیف خود و خدمت به مردم سرمشق دیگران باشید.

در این مراسم دانش آموزان زبان فارسی مدرسه ۲۰۰ ایروان نیز به اجرای برنامه پرداختند.

اخبار مرتبط

 • افتتاح اتاق ايران در دانشگاه ايروان
  افتتاح اتاق ايران در دانشگاه ايروان

  مراسم افتتاح اتاق ایران در دانشکده روابط بین الملل دانشگاه دولتی ایروان روز گذشته با حضور سید کاظم سجادی سفیر کشورمان، گقام گئورکیان معاون رئیس دانشگاه و گقام پطروسیان رئیس دانشکده روابط بین الملل این دانشگاه برگزار گردید.

 • نخست وزیر ارمنستان: روابط با جمهوری اسلامی ایران در اولویت روابط جمهوری ارمنستان قرار دارد
  نخست وزیر ارمنستان: روابط با جمهوری اسلامی ایران در اولویت روابط جمهوری ارمنستان قرار دارد

  جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روز ملی کشورمان عصر روز گذشته با حضور جمع کثیری از مقام های کشوری و لشکری ارمنستان، سفرا و دیپلمات ها کشورهای خارجی مستقر در ایروان در هتل الیت پلازا این شهر و با حضور سید کاظم سجادی سفیر کشورمان و کارن کاراپتیان نخست وزیر ارمنستان به عنوان میهمان ویژه این مراسم برگزار گردید.

 • نمایش آثار تجسمی دانشجویان هنر ارمنی از آثار ایرانی
  نمایش آثار تجسمی دانشجویان هنر ارمنی از آثار ایرانی

  به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور تحکیم همکاری های فرهنگی بین ایران و ارمنستان و تشویق هنرمندان و دانشجویان ارمنی جهت خلق آثار نقاشی از جاذبه های تاریخی، تمدنی و فرهنگی ایرانی، روز پنجشنبه سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان ضمن حضور در نمایشگاه نقاشی دانشجویان مدرسه عالی هنر ترلمزیان ایروان (هنرستان هنر ترلمزیان) با رئیس و دانشجویان این مرکز گفتگو نمود.

 • حمايت مجلس ارمنستان از توسعه روابط اقتصادي با ايران
  حمايت مجلس ارمنستان از توسعه روابط اقتصادي با ايران

  در راستای توسعه همکاریهای پارلمانی بین جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان، جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ایروان دیروز با جناب آقای ادوارد شارمازانف معاون محترم مجلس جمهوری ارمنستان در ساختمان مجلس این کشور دیدار و گفتگو نمود

 • قهرمانی تیم كونگ فو ایران در مسابقات بین المللی ارمنستان
  قهرمانی تیم كونگ فو ایران در مسابقات بین المللی ارمنستان

  18 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز حاصل تلاش ورزشکاران کشورمان در مسابقات بین المللی صلح ارمنستان در سال 2018 بود. در این دوره از رقابت ها تیم کشورمان به مقام اول مسابقات دست یافت.

 • مهندسین پزشكی ایران دستگاه های پیشرفته درمان سرطان را به ارمنستان آوردند
  مهندسین پزشكی ایران دستگاه های پیشرفته درمان سرطان را به ارمنستان آوردند

  سرژ سرکیسیان رئیس جمهوری ارمنستان ضمن تشکر از سرمایه گذاری صورت گرفته توسط پزشکان ایرانی گفتند: جمهوری اسلامی ایران همواره بعد از استقلال ارمنستان حامی و همراه مردم این کشور بوده و در مراحل سخت هیچ گاه مردم و دولت این کشور را تنها نگذاشته است.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։