فا

اجتماعی

یکشنبه, 27 اسفند 1396 14:35

طرح ترافیک و زوج و فرد از فردا تا پایان ایام نوروز اجرا نمی شود

طرح ترافیک و زوج و فرد تهران فردا (دوشنبه 28 اسفند) به دستور شهردار تهران و با هدف تسهیل تردد شهروندان در سطح شهر، اجرا نمی شود.

«آلیک» - طرح ترافیک و زوج و فرد تهران فردا (دوشنبه 28 اسفند) به دستور شهردار تهران و با هدف تسهیل تردد شهروندان در سطح شهر، اجرا نمی شود.

به گزارش ایرنا از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، این اقدام براساس دستور شهردار تهران و در راستای تسهیل تردد شهروندان در آخرین روز کاری سال انجام می شود.

بر همین اساس و باتوجه به هماهنگی بعمل آمده میان سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری و پلیس راهور تهران بزرگ، طرح های ترافیک و زوج و فردا در روز دوشنبه 28 اسفندماه 96 اجرا نخواهد شد.

درهمین ارتباط، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ روز گذشته اظهار داشت: به منظور سهولت ترددهای درون شهری، دید و بازدید شهروندان و تسهیل ورود و خروج گردشگران تهرانی طرح ترافیک و زوج و فرد از 29 اسفند تا 13 فروردین در پایتخت اجرا نمی شود.

وی گفت: دوربین‌های طرح ترافیک و زوج و فرد از فردا خاموش و از ساعت 6:30 صبح سه‌شنبه 14  فروردین مجدداً فعال می‌شوند.

سردار مهماندار با اشاره به خلوتی پایتخت در روزهای عید گفت: علاوه بر دوربین های کنترل سرعت ثابت در تهران، برای پوشش بیشتر در 40 نقطه بزرگراهی نیز دوربین های ثبت تخلف سیار پلیس راهور پایتخت مستقر می شود.

رئیس پلیس راهور تهران تاکید کرد: رانندگانی که دو تخلف حادثه‌ساز مرتکب شوند، خودرو آنان به مدت 72 ساعت توقیف می شود.

درحال حاضر 2 طرح محدوده «ترافیک» و «زوج و فرد» در شهر تهران اجرا می شود که ورود به محدوده ترافیکی منوط به داشتن مجوز و ورود به محدوده طرح زوج و فرد براساس رقم سمت راست پلاک خودروها است.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։