فا

اجتماعی

سه شنبه, 21 فروردين 1397 14:39

افتتاح پروژه‌های شهری در منطقه 8 شهرداری تهران

در مراسم افتتاح پروژه ها در محله مجیدیه، مجموعه ای فرهنگی افتتاح شد که سالن آمفی تئاتر آن به نام "شهدای ارامنه" نام گذاری گردید.

صبح روز شنبه 18 فروردین ماه 1397، محمدعلی نجفی، شهردار تهران، 20 پروژه شهری، مجموعه های فرهنگی، ورزشی و کتابخانه را در منطقه 8 تهران افتتاح کردند.

مراسم افتتاحیه توسط بهمن نوری، شهردار منطقه 8 تهران تدارک دیده شده بود و تمام شهرداران مناطق 22 گانه تهران نیز حضور داشتند.

درمراسم افتتاحیه پروژه ها در محله نارمک، کشیش کومیتاس قره خانیان و نمایندگان هیئت امنای کلیسای تارکمانچاتس مقدس وابسته به خلیفه گری ارامنه تهران نیز حضور داشتند. طی این مراسم از مادر شهید ارمنی، ویگن کاراپطیان و همچنین نویسینده و تحقیق‌گر ارمنی، هویک میناسیان تقدیر به عمل آمد.

همچنین در مراسم افتتاح پروژه ها در محله مجیدیه، کشیش مسروپ راتوسیان، کشیش گورکن نرسیسیان و نمایندگان هیئت امنای کلیسای گریگور مقدس وابسته به خلیفه گری ارامنه تهران حضور داشتند. در این محله مجموعه ای فرهنگی افتتاح شد که سالن آمفی تئاتر آن به نام "شهدای ارامنه" نام گذاری گردید.

در بدو ورود آقای نجفی به منطقه، دانش آموز کودکستان ارامنه ساسون، لئونید شامیریان، به دو زبان ارمنی و فارسی به شهردار تهران خوش‌آمد گفت.

شهردار تهران در مراسم افتتاحیه این پروژه‌ها ابراز امیدواری کرد که این مجموعه پروژه‌ها بتوانند در بهبود زیست شهروندان این منطقه به عنوان یکی از مناطق پر تراکم پایتخت مؤثر واقع شود.

 

روابط عمومی خلیفه گری ارامنه تهران

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։