فا

اجتماعی

سه شنبه, 30 مرداد 1397 11:59

ساعات کار ادارات تهران از پنجشنبه به روال گذشته برمی‌گردد

با ابلاغیه صادره از سوی استاندار تهران، ساعات کار ادارات و دستگاه‌های استان تهران از اول ‌شهریور ماه به روال سابق برمی‌گردد.

«آلیک» - با ابلاغیه صادره از سوی استاندار تهران، ساعات کار ادارات و دستگاه‌های استان تهران از اول ‌شهریور ماه به روال سابق برمی‌گردد.

به گزارش ایسنا، استانداری تهران با صدور ابلاغیه‌ای اعلام کرد: ساعات کار از روز پنجشنبه اول شهریور ۱۳۹۷ به همان روال قبل «۸ صبح تا ۱۶:۳۰» بازمی‌گردد.

براساس این گزارش، رعایت مدیریت مصرف بهینه انرژی بویژه تنظیم دمای سیستم‌های سرمایشی برای حداقل مصرف همچنان مورد تأکید استانداری تهران است و حسن انجام امور برعهده بالاترین مقام دستگاه بوده و کنترل و نظارت از طریق مراجع ذی‌ربط صورت خواهد پذیرفت.

به گزارش ایسنا، با بخشنامه استانداری تهران، ساعت کار ادارات مستقر در استان تهران به استثناء مراکز خدمات‌ رسان از اواسط تیر ماه برای صرفه جویی و مدیریت مصرف برق از ساعت ۶ تا ۱۴ شده بود.

اخبار مرتبط

 • وزش باد شدید در تهران طی فردا
  وزش باد شدید در تهران طی فردا

  مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از بارش پراکنده باران و وزش باد شدید در تهران طی فردا (۳۰ اردیبهشت) خبر داد.

 • تهران برفی می‌شود
  تهران برفی می‌شود

  مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت‌: فردا سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد ایران می‌شود و این سامانه بارشی برای استان‌های مختلف از جمله تهران بارش باران و برف به همراه خواهد داشت.

 • توفان شدید تهران را در نوردید
  توفان شدید تهران را در نوردید

  توفان شدید همراه با گرد و خاک درحالی روز گذشته تهران را در نوردید که هواشناسی سرعت آن را 83 کیلومتر بر ساعت اعلام کرد.

 • تهران لرزید / کانون، حوالی ملارد / مردم نگران نباشند / چند توصیه مهم اورژانس
  تهران لرزید / کانون، حوالی ملارد / مردم نگران نباشند / چند توصیه مهم اورژانس

  حوالی ساعت ۱:۰۰ بامداد امروز چهارشنبه (۶ دی‌ماه) لرزش خفیفی در برخی نقاط تهران احساس شد. رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران می‌گوید این زلزله تأثیری بر گسل‌های پایتخت نداشته است.

 • اردوغان چهارم اکتبر به تهران سفر می‌کند
  اردوغان چهارم اکتبر به تهران سفر می‌کند

  رئیس جمهور ترکیه در گفت‌وگو با رسانه‌های ترکیه‌ای اعلام کرد که قرار است چهار اکتبر (12 مهر) به منظور شرکت در یک نشست استراتژیکی دو جانبه در سطح مسئولان بلند پایه به تهران سفر کند.

 • اعلام آمادگی سرمایه‌گذاران ارمنی برای ساخت هتل در تهران
  اعلام آمادگی سرمایه‌گذاران ارمنی برای ساخت هتل در تهران

  آندرانیک الکسانیان رییس اتاق بازرگانی و صنایع جمهوری ارمنستان ضمن اعلام علاقه‌مندی تجار کشورش برای افزایش تجارت با ایران، از آمادگی این اتاق برای طراحی و تدوین نقشه راه همکاری‌های اقتصادی بخش‌خصوصی دو کشور خبر داد.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։