فا

اجتماعی

پنج شنبه, 15 شهریور 1397 09:46

مراسم تقدیر از زحمات معلمین مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان

مراسم تقدیر از تلاش ها و زحمات معلمین مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان (مدرسه سفارت) روز گذشته با حضور معلمین، کارکنان و مدیران این مجتمع و سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ارمنستان در سالن امام خمینی (ره) سفارت برگزار گردید.

«آلیک» - مراسم تقدیر از تلاش ها و زحمات معلمین مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان (مدرسه سفارت) روز گذشته با حضور معلمین، کارکنان و مدیران این مجتمع و سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ارمنستان در سالن امام خمینی (ره) سفارت برگزار گردید.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در ابتدای این مراسم محمودوند مدیر مجتمع مذکور ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مدرسه سفارت طی دو سال گذشته از پیگیری ها و تلاش های سفیر کشورمان در برطرف کردن مشکلات معلمین و کارکنان، بوجود آوردن جو صمیمی و دوستانه بین کارکنان مجتمع و دیگر نهادهای ایرانی مقیم ایروان و همچنین ارائه تسهیلات رفاهی و معیشتی برای معلمین تشکر و قدردانی نمودند.

مدیر مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان در ادامه با اعلام اینکه بدلیل این حمایت ها و تلاش ها طی دو سال گذشته معلمین و کادر آموزشی مجتمع توانستند در محیطی آرام و پرنشاط به اهداف تعیین شده آموزشی دست یابند افزود: در نتیجه این همدلی های ایجاد شده سه نفر از دانش آموزان این مدرسه توانستند در آزمون کشوری تیزهوشان جزء 50 دانش آموز نخبه کشور انتخاب گردند.

در ادامه این مراسم سجادی نیز ضمن تشکر از خدمات و تلاش های معلمین و مدیران این مجتمع طی دوران ماموریت، پشتکار و فعالیت گروهی معلمین را رمز موفقیت مجتمع در رسیدن به اهداف تعیین شده دانستند و افزودند: کارنامه موفق اقدامات صورت گرفته در مدرسه سفارت در ایروان و رضایت مسئولین سرپرستی مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش در نتیجه همراهی و همکاری معلمین و مدیران این مجموعه بوده که توانستند با داشتن ارتباطات مناسب با والدین دانش آموزان، سفارت و همچنین وزارت علوم و آموزش ارمنستان به این افتخارات نائل گردند.

سفیر کشورمان وظیفه و کار معلمین را خطیر و پرچالش عنوان نمودند و افزودند: بقا و دوام یک جامعه و رسیدن فرزندان ایران اسلامی به قله های موفقیت در عرصه های گوناگون علمی و پژوهشی نتیجه خدمت صادقانه آن دسته از معلمینی است که توانسته اند رسالت آموزشی خود را به خوبی بانجام رسانند و انتظار داریم در آینده نیز شاهد موفقیت های چشمگیر دیگر معلمین که در این مدرسه فعالیت خواهند نمود باشیم.

در پایان این دیدار سفیر کشورمان ضمن اعطای لوح تقدیر و اهدای هدایایی از زحمات معلمین و مدیران مجتمع آموزشی شهید فهمیده تشکر نمودند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։