فا

اجتماعی

شنبه, 12 آبان 1397 11:16

آموزش و پرورش نوجوانان ایرانی در ارمنستان

سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ارمنستان به منظور بررسی مسائل و مشکلات مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان (مدرسه سفارت) روز پنجشنبه (10 آبان) از این مرکز دیدن نموده و با مدیر، معلمین، کادر آموزشی و بویژه دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی صمیمانه به گفتگو نشستند.

«آلیک» - سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ارمنستان به منظور بررسی مسائل و مشکلات مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان (مدرسه سفارت) روز پنجشنبه (10 آبان) از این مرکز دیدن نموده و با مدیر، معلمین، کادر آموزشی و بویژه دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی صمیمانه به گفتگو نشستند.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در ابتدای این بازدید سجادی ضمن انجام دیدارهای جداگانه از کلاس های تمام مقاطع تحصیلی (از اول تا دوازدهم) در گفتگوهای دوستانه ای که با دانش آموزان داشتند، ضمن شنیدن خواسته های آنان توصیه هایی در باب مسائل آموزشی و پرورشی نیز ارائه نمودند.

سفیر کشورمان ضمن توصیه به دانش آموزان موکدا از آنان خواستند به خداوند توکل داشته باشند و مسیر زندگی خود را با دقت و مشاوره گرفتن از والدین، مشاورین مجرب و معلمان دلسوز انتخاب کنند و با پشتکار و اعتماد به نفس برای رسیدن به هدف خود در زندگی تلاش و کوشش نمایند. ایشان ضمن تاکید بر اینکه آموزش و پرورش لازم و ملزوم همدیگر هستند از دانش آموزان خواستند با ادبیات و تاریخ و فرهنگ ایرانی- اسلامی انس بگیرند و همواره به یادگیری اشعار شعرای بزرگ ایرانی توجه داشته باشند.

سجادی در جلسه اختصاصی با معلمین مجتمع نیز با تاکید بر اینکه والدین دانش آموزان گرانبهاترین و عزیزترین ثمره زندگی خود که همان فرزندانشان هستند را در اختیار معلمین قرار می دهند و از آنان خواستند بهترین ایام و ساعات زندگی خود را صرف آموزش و یادگیری آینده سازان ایرانی قرار دهند و با استعداد یابی دانش آموزان از طریق آخرین متد و روش علمی آنان را هدایت و رهبری نمایند.

در پایان این بازدید بلالی مدیر مجتمع آموزشی شهید فهمیده و تعدادی از کادر آموزشی ضمن تقدیر از تلاش ها و پشتکار سفیر کشورمان در ایروان در حل نمودن مشکلات این مجتمع بویژه در اوایل سال تحصیلی، این پشتیبانی را مایه دلگرمی اعضای مدرسه دانستند و خواستار تداوم این حمایت ها گردیدند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։