فا

اجتماعی

سه شنبه, 27 فروردين 1398 12:27

همکاری دانشگاهی ارمنستان با ایران

سورن هاروتونیان رئیس دانشگاه پزشکی "های بوساک" ارمنستان با سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان ملاقات و ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون این دانشگاه، خواستار ارتباط با دانشگاه های مشابه در ایران گردید.

«آلیک» - به منظور توسعه و گسترش همکاری های علمی و دانشگاهی بین مراکز علمی و دانشگاهی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان سورن هاروتونیان رئیس دانشگاه پزشکی "های بوساک" ارمنستان روز جمعه (۲۳ فروردین ماه) با سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان ملاقات و ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون این دانشگاه، خواستار ارتباط با دانشگاه های مشابه در ایران گردید.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، سجادی نیز ضمن استقبال از این پیشنهاد، بهره گیری دانشگاه "های بوساک" بر استفاده از ظرفیت های علمی و پزشکی جمهوری اسلامی ایران و بویژه دانشگاه های پزشکی کشورمان جهت رسیدن به استانداردهای آموزشی این دانشگاه تاکید نمودند.

در پایان این دیدار مقرر گردید رئیس دانشگاه "های بوساک" با دعوت از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی گیلان، زمینه های لازم برای همکاری را طی نشستی در ایروان مورد بحث و بررسی قرار دهند تا دانشگاه "های بوساک" با بهره گیری از ظرفیت های دانشگاه گیلان برای استاندارد سازی فعالیت ها و ارتقاء رتبه دانشگاهی گام بردارد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։