فا

اجتماعی

Items filtered by date: یکشنبه, 21 آبان 1396 - آلیک آنلاین

سید کاظم سجادی در حاشیه‌ بازدید از پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، با اشاره به ظرفیت بالای کشور روسیه برای پذیرش کالاهای ایرانی، خاطرنشان کرد: بازار روسیه به دلیل زبان، تکنیک و فن بازرگانی خاص برای بازرگانان ایرانی ناشناخته است که از حضور سه میلیونی تبعه‌ ارمنستان در روسیه می‌توان به عنوان واسط و پل ارتباطی برای ورود به بازارهای روسیه استفاده کرد.

Published in اقتصادی

فیل هوگان، کمیسیونر کشاورزی و توسعه روستائی اتحادیه اروپا گفت: با در نظر گرفتن برنامه برجام و همینطور اجرای این برنامه، علاقه مند به گسترش همکاری های آتی در زمینه کشاورزی هستیم.

Published in اقتصادی

آلنزا دله، رییس انجمن غذایی ایتالیا و نماینده ایتالیا در اتحادیه اروپا گفت: برای ما ماندن یا نماندن آمریکا و ترامپ در برجام مهم نیست.

Published in سیاسی

سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت: آمریکا از همه کشورها و طرف ها می خواهد به حق حاکمیت، استقلال و روال پیش بینی شده در قانون اساسی لبنان احترام بگذارند.

Published in سیاسی

جان برکو رئیس مجلس عوام انگلیس ضمن اعلام مخالفت خود با سخنرانی دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا در پارلمان اظهار کرد که چنین 'افتخاری' به‌ صورت خود به ‌خود نصیب هر فردی نخواهد شد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به اظهارات رئیس جمهور فرانسه در سفر به منطقه خلیج فارس گفت: فرانسه نسبت به تحولات خاورمیانه و خلیج فارس واقع بین، منصف و دوراندیش باشد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։