فا

اجتماعی

Items filtered by date: چهارشنبه, 24 آبان 1396 - آلیک آنلاین

هیات دولت با اختصاص مبلغ 281 میلیارد تومان کمک بلاعوض و 659 میلیارد تومان تسهیلات برای بازسازی بخش های خسارت دیده ناشی از زلزله استان کرمانشاه موافقت کرد. شمار کشته ها و مصدومان براساس اعلام مسئولان تا ساعت 9 صبح امروز (چهارشنبه) دراستان کرمانشاه 432 کشته و 9388 مصدوم است.

Published in اجتماعی

سید عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه گفت: هم اکنون برجام بخشی از نظام عدم اشاعه شده است. هیچ جایگزینی برای برجام در منطقه نیست و اگر آمریکا بخواهد آن را پاره کند باید پاسخ دهد که آیا خاورمیانه بدون برجام منطقه ای امن تر است یا نه.

Published in سیاسی

یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سخنانی در دانشگاه هاروارد آمریکا با بیان اینکه در نتیجه حصول توافق هسته ای، آژانس بازرسی های قوی تری را در ایران انجام می دهد و آگاهی بیشتری نسبت به برنامه هسته ای ایران دارد، گفت آژانس به تمام مکان های مورد نیاز برای بازرسی در ایران، دسترسی دارد.

Published in سیاسی

به اعتقاد سلینا دوغان نماینده ارمنی پارلمان ترکیه اقلیت های قومی ساکن در ترکیه و از جمله ارامنه از امکان استفاده از تضمین های بین المللی و بسیاری از حقوق شهروندی محروم هستند.

Published in سیاسی

دکتر روحانی با تشکر از تلاش‌ها و فداکاری همه دستگاه‌های دولتی و نظامی که به صحنه امداد و کمک‌رسانی وارد شدند، گفت: دیروز در جریان بازدید از مناطق زلزله زده صحنه‌هایی از ایثار و فداکاری دیدم که بسیار دلگرم کننده بود و در یک نمونه در بیمارستان آیت‌الله طالقانی در دو روز گذشته حدود 300 عمل جراحی انجام شده و از چهره پزشکان و پرستاران کاملاً مشخص بود که شبانه‌ روز و بدون استراحت مشغول امداد رسانی بودند و این بسیار ارزشمند است.

Published in سیاسی

شمار کشته ها و مصدومان براساس اعلام مسئولان تا ساعت 9 صبح امروز (چهارشنبه) در استان کرمانشاه 432 کشته و 9388 مصدوم است و رئیس جمهوری و دولتمردان برای بررسی وضعیت، برنامه ریزی و کمک رسانی روز گذشته در منطقه زلزله زده حاضر شدند و بسیاری از مسئولان کشوری همچنان در منطقه حضور دارند.

Published in اجتماعی

سرگئی لاوروف وزیر امورخارجه روسیه روز گذشته گفت: دولت روسیه هیچ قولی نداده است که نیروهای مورد حمایت ایران در سوریه از این کشور خارج شوند.

Published in سیاسی

بر اساس بخشنامه گمرک، گوشی خریداری ‌شده توسط مسافرین ورودی به کشور باید به گمرک اظهار شود و گمرکات اجرایی باید علاوه بر حقوق گمرکی دو برابر سود بازرگانی را از آنها وصول کنند.

Published in اقتصادی

قطعنامه پیشنهادی کانادا با 83 رای مثبت، 30 رای منفی و 68 رای ممتنع علیه رفتارهای حقوق بشری ایران به تصویب رسید.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։