فا

اجتماعی

Items filtered by date: شنبه, 13 آبان 1396 - آلیک آنلاین

سعد الحریری،‌ نخست وزیر لبنان امروز در اقدامی غیر منتظره از عربستان استعفا کرد.

Published in سیاسی

در راهپیمایی ۱۳ آبان اقشار مختلف مردم با فریاد مرگ بر اسراییل، مرگ بر آمریکا و محکوم کردن اظهارات و اقدامات خصمانه مقامات آمریکایی علیه کشورمان حضوری حماسی و پرشور را به نمایش گذاشتند.

Published in سیاسی

توسعه همکاری های پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان در دیدار سیدکاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان و آرا بابلویان رئیس مجلس ملی ارمنستان مورد بررسی و تاکید قرار گرفت.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هفته آینده برای بحث و گفت وگو با شماری از مقام های دولت و کنگره آمریکا و تاکید دوباره بر ضرورت اجرای برجام به واشنگتن سفر می کند.

Published in سیاسی

شاوارش کوچاریان، معاون وزیر خارجه ارمنستان گفت: توافق سه جانبه انتقال گاز میان ترکمنستان- ایران و ارمنستان در حال مذاکره است.

Published in اقتصادی

حیدر العبادی نخست وزیر عراق آزادسازی کامل شهرستان القائم واقع در غرب این کشور را به صورت رسمی اعلام کرد و این پیروزی را به مردم کشورش تبریک گفت.

Published in سیاسی

مشاور بین الملل رهبر انقلاب پیروزی های اخیر لبنان در برابر گروه های تروریستی را نشانه کفایت و قدرت ملت و دولت لبنان دانست و افزود: انسجام ملت و دولت لبنان در این دوره از تاریخ لبنان اگر نگوییم بی نظیر، کم نظیر بوده است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։