فا

اجتماعی

Items filtered by date: یکشنبه, 14 آبان 1396 - آلیک آنلاین

مراسم برترین‌های سال ۲۰۱۷ فوتبال ساحلی شب گذشته و پس از پایان مسابقات جام بین قاره‌ای در دبی برگزار شد.

Published in ورزشی

میشل عون رئیس جمهوری لبنان شب گذشته و در پی استعفای سعد الحریری از سمت نخست وزیری به فرماندهان امنیتی و نظامی کشور دستورداد تدابیر لازم برای حفظ امنیت و ثبات را به کار بندد.

Published in سیاسی

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران و وزیر دفاع جمهوری سوریه در گفت وگوی تلفنی ضمن بررسی آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی و تحولات سوریه، بر همکاری و تلاش بیشتر برای نابودی تروریست ها تاکید کردند.

Published in سیاسی

دانشگاه جندی شاپور دزفول در فهرست بزرگداشت جهانی یونسکو قرار گرفت. طبق مستندات تاریخی موجود در شهر باستانی جندی شاپور، نخستین نظام نامه آموزش عالی جهان شکل گرفت.

Published in فرهنگ و هنر

محمود شکرآبی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم ایر آخرین وضعیت مذاکرات این شرکت با هواپیماساز بویینگ برای ورود ۱۵ فروند هواپیمای جدید به ایران را تشریح کرد.

Published in اقتصادی

اداره کل امنیت داخلی لبنان ادعای شبکه تلویزیونی العربیه درباره خنثی شدن عملیات ترور سعد الحریری نخست وزیر مستعفی لبنان به دست این نیرو را تکذیب و اعلام کرد که اطلاعی درباره این موضوع ندارد.

Published in سیاسی

ملی پوشان فوتبال ساحلی ایران در دیدار رده بندی جام بین قاره ای ۲۰۱۷ موفق به شکست روسیه وکسب عنوان سوم این مسابقات شدند.

Published in ورزشی

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با رد اظهارات نخست وزیر مستعفی لبنان علیه ایران گفت: این استعفا و تکرار اتهامات واهی و بی اساس صهیونیست ها، سعودی ها و آمریکایی ها، سناریوی دیگری برای ایجاد تنش در لبنان و منطقه است.

Published in سیاسی

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به اینکه مدیر کل آژانس به درخواست خودش به تهران سفر کرد، گفت که آمانو با توجه به رفتار آمریکا در برجام دارای مسئولیت ویژه است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։