فا

اجتماعی

Items filtered by date: شنبه, 25 آذر 1396 - آلیک آنلاین
شنبه, 25 آذر 1396 14:41

بارش‌ شهاب

Published in عکس منتخب

سردار تقی مهری، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد که آخرین مهلت استفاده از بخشودگی دوبرابری جریمه دیرکرد جرائم راهنمایی و رانندگی تا پایان آذرماه است.

Published in اجتماعی

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکا برای سر پوش گذاشتن بر حضور خود در منطقه و اقداماتی که اکثرا می تواند جنایت جنگی محسوب شود اتهامات بی‌پایه‌ای را با نشان دادن یک تکه آهن علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح می‌کند.

Published in سیاسی

سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ارمنستان با وارتان هاروتونیان رئیس کمیته درآمدهای دولتی ارمنستان دیدار و در خصوص بررسی راه های توسعه روابط اقتصادی دو کشور و تشکیل شورای عالی تجار ایرانی با هدف ارتقای روابط تجاری دو کشور مذاکره نمودند.

Published in اقتصادی

یک سخنگوی اتحادیه اروپا درباره برداشت های سیاسی از سخنان اخیر فدریکا موگرینی در پارلمان اروپا، گفت: نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا هیچ اشاره ای به سیاست های داخلی ایران نداشته و این یک برداشت کاملا اشتباه از سخنان موگرینی است.

Published in سیاسی

منطقه آزاد اقتصادی مغری با حضور کارن کاراپتیان نخست وزیر ارمنستان، سورن کارایان وزیر توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری ارمنستان، سیدکاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان، آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان در ایران، فرماندار جلفا، نمایندگان منطقه آزاد ارس، استاندار سیونیک، تجار و فعالان اقتصادی روز گذشته افتتاح گردید.

Published in اقتصادی

وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: همکاری های تهران، مسکو و آنکارا در عرصه انرژی صرف نظر از اقدامات سودجویانه و منفعت طلبانه مالی آمریکا توسعه می یابد. روسیه، ایران و ترکیه همچنین راه مبارزه واقعی با تروریسم در سوریه را می دانند و در این خصوص تفاهم دارند.

Published in سیاسی

معاون پیشین مدیر امنیت ملی در دفتر ‏برنامه ریزی علم و فناوری کاخ سفید، برجام را مبنایی برای رژیم منع گسترش سلاح های هسته ای دانست و گفت نباید اجازه دهیم یک دیوانه، آن را خراب کند.

Published in سیاسی

وزارت امور خارجه سوریه شامگاه دیشب با رد ادعاهای استفان دی میستورا نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه و جان اف لودریان وزیر خارجه فرانسه که دولت سوریه را مسئول عدم پیشرفت در دور اخیر مذاکرات ژنو دانستند، این اظهارات را به شدت محکوم کرد.

Published in سیاسی

نمایش جدید نیکی هیلی، نماینده تندروی آمریکا در سازمان ملل علیه ایران در وزارت دفاع این کشور، بازتاب گسترده ای در میان فعالان و تحلیلگران سیاسی بین المللی ایجاد کرد که نشان از انزوای بیشتر آمریکا دارد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։