فا

اجتماعی

Items filtered by date: شنبه, 02 دی 1396 - آلیک آنلاین

به مناسبت فرارسیدن سال نو میلادی سیدکاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان ضمن تبریک سال 2018 به ملت و دولت ارمنستان و کلیه ارامنه سراسر جهان ابراز امیدواری نمود سال جدید سالی همراه با سعادت، سلامت و پیشرفت برای ملت ارمنستان باشد.

Published in سیاسی

افشین حبیب زاده رییس کمیته عمران شورای شهر تهران، با بیان اینکه زون‌های ترافیکی تعریف شده است،‌ تصریح کرد: به عنوان مثال زون A تقریبا همان محدوده طرح ترافیک می‌شود و زون B محدوده زوج و فرد و یک زون هم برای کل شهر در نظر گرفته شود.

Published in اجتماعی

گروهی از خبرنگاران حوزه میراث فرهنگی و گردشگری کشورمان که بنا به دعوت وزارت اقتصاد و توسعه سرمایه گذاری ارمنستان به این کشور سفر نموده اند، روز پنجشنبه میهمان ضیافت نهار سیدکاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان بودند.

Published in فرهنگ و هنر

مدیرکل پیش بینی سازمان سازمان هواشناسی کشور گفت: افزایش غلظت آلاینده های جوی تا روز دوشنبه هفته جاری (چهارم دی) همچنان در تهران روند صعودی دارد.

Published in اجتماعی

کارشناسان ارمنی با اشاره به انزوای بین المللی ترامپ در مساله قدس اعلام کردند: تصمیم ترامپ برای به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسراییل (رژیم صهیونیستی) برای آمریکا هزینه بسیار سنگینی دارد و قطعنامه دیروز مجمع عمومی سازمان ملل این واقعیت را نشان داد.

Published in سیاسی

گاگیک ماکاریان رئیس اتحادیه کارفرمایان ارمنستان گفت که تجار ایرانی و عرب بیش از دیگران به سرمایه گذاری در بخش کشاورزی ارمنستان علاقه مند بوده و سرمایه گذاری های گسترده ای از سوی آنها انجام گرفته است.

Published in اقتصادی

در راستای توسعه همکاری های علمی و دانشگاهی بین دو کشور ایران و ارمنستان و به منظور افزایش ارتباطات بین دانشگاه های مرزی کشورمان با دانشگاه های ارمنی، یادداشت تفاهم همکاری بین دانشگاه ارومیه با دانشگاه دولتی ایروان به امضای طرفین رسید.

Published in اجتماعی

سومین نشست از سلسله نشست‌های حوزه‌ی ایران باستان، باعنوان «اهمیت متون ارمنی در مطالعات تاریخ ایران باستان» با همکاری دانشجویان مقطع دکتری تاریخ ایران پیش از اسلام دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران مرکز و با سخنرانی دکتر میرزامحمد حسنی در سالن فردوسی دانشکده‌ی ادبیات و علوم انسانی این دانشگاه برگزار شد.

Published in فرهنگ و هنر

بر اساس توافق به عمل آمده بین مدیران منطقه آزاد ارس جمهوری اسلامی ایران و منطقه آزاد اقتصادی سیونیک ارمنستان، دفتر منطقه آزاد اقتصادی ارس روز چهارشنبه (29 آذر)  با حضور محسن خادم عرب باغی رئیس این منطقه در ساختمان مرکز توسعه و سرمایه گذاری استان سیونیک افتتاح گردید.

Published in اقتصادی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։