فا

اجتماعی

Items filtered by date: سه شنبه, 05 دی 1396 - آلیک آنلاین

کارن خانلری نماینده ارامنه تهران و شمال کشور، گزارشات گزارشگران حقوق بشری درباره اقلیت ها در ایران را غیر قابل اعتماد و نامعتبر می داند و می گوید: اقلیت ها در ایران در فعالیت های سیاسی و اجتماعی از جمله انتخابات مشارکت دارند که این یکی از مهمترین معیارهای دموکراسی و حقوق بشر است.

Published in سیاسی

نماینده مسیحیان ارمنی حوزه جنوب با اشاره به جشن میلاد حضرت مسیح(ع) با بیان اینکه یکتا بودن خداوند سبحان ‌وجه مشترک همه ادیان الهی است، گفت: اتحاد و وفاق در میان پیروان ادیان الهی در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد.

Published in اجتماعی

دکتر محسن مهرعلیزاده اظهار داشت: جمعیت ادیان مختلف در ایران کم ولی ظرفیت آن ها بالاست و قدمت آنان به گونه ای بوده است که ظرفیت موجود در این ادیان را به جامعه هم انتقال داده اند.

Published in اجتماعی

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران امروز به مناسبت میلاد عیسی مسیح(ع) در سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران حضور یافت و در جمع اعضای شورا گفت: امروز پیروان ادیان الهی در سایه جمهوری اسلامی ایران از آزادی های تصریح شده در قانون اساسی برخوردارند.

Published in سیاسی

سعید تقوی، رییس اداره اقلیت های دینی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تنوع فرهنگی در کشور ما مثل قالی ایرانی است که هر کدام از گل ها در جای خود و کنار یک دیگر زیبا هستند.

Published in اجتماعی

در ملاقات واهه هاکوپیان استاندار سیونیک ارمنستان با سیدکاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان که روز گذشته صورت گرفت، راه های گسترش همکاری بین مناطق آزاد و تجاری ارس و مغری مورد بررسی قرار گرفت.

Published in اقتصادی

در آستانه سال نو میلادی با حضور نماینده‌ ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی، خلیفه‌کل ارامنه آذربایجان و شهردار تبریز از خانواده شهدای مسیحی تجلیل شد.

Published in اجتماعی

وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: ادامه حضور نظامی غیرقانونی آمریکا در سوریه برای یکپارچگی این کشور خطرناک است.

Published in سیاسی

کارن خانلری و ژرژیک آبرامیان نمایندگان ارمنیان ایران در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به رییس جمهور، مراتب تشکر و قدردانی خود را از ایشان برای حضور در میان خانواده های شهدای ارامنه را اعلام کردند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։