فا

اجتماعی

Items filtered by date: یکشنبه, 12 آذر 1396 - آلیک آنلاین

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی که شب گذشته به مناسبت روز مجلس از شبکه یک و شبکه خبر صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به صورت همزمان پخش شد، به بیان برخی مسائل سیاسی، اقتصادی و بین المللی پرداخت.

Published in سیاسی

بهرام‌ قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اخبار منتشره درخصوص جدال لفظی وزرای امور خارجه ایران و عربستان در نشست رم را نادرست خواند.

Published in سیاسی
یکشنبه, 12 آذر 1396 10:30

دهقان فداکار درگذشت

ریزعلی خواجوی (دهقان فداکار)، در آذرماه ۱۳۴۱ شمسی، در سن سی و دو سالگی شب‌هنگام در حالی که در کنار ریل قطار حرکت می‌کرد، متوجّه مسدود شدن مسیر قطار به علت ریزش کوه شد. در آن هنگام برای نجات قطار و مسافران آن، کُت خود را آتش زد و به سمت قطار حرکت کرد و توانست باعث توقف قطار شود. به گفتهٔ او پس از توقّف قطار، مردم ناراضی از قطار پیاده شدند و او را کتک زدند. تا اینکه او آنها را متوجه خطری که در انتظار آنها بود؛ ساخت. پس از آنکه مسافرین با چشم خود ریزش کوه را دیدند به تشکر و عذرخواهی از او روی آوردند.

Published in اجتماعی

محمد بن عبدالرحمن آل ثانی معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر گفت: ایران همسایه ما است و اختلاف هایی میان دو کشور وجود دارد که می توان آنها را از طریق گفت و گوها که ضروری است، حل کرد.

Published in سیاسی

فاز اول طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار امروز با حضور رییس جمهور و میهمانان خارجی از 17 کشور جهان و مسئولان و مقامات کشوری و لشگری به بهره برداری رسید.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։