فا
پنج شنبه, 14 مرداد 1395 10:15

تشکیل اردوی تیم های ملی بانوان از سوی کمیته بانوان فدراسیون بسكتبال

اردوی تداركاتی تیم های ملی بسكتبال بزرگسالان و جوانان بانوان از بعد از ظهر روز سه شنبه 95.5.12 لغایت بعد از ظهر روز شنبه 95.5.16 در سالن بسكتبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد. به همین منظور از 18 بازیكن در رده بزرگسالان و 17 بازیکن در رده جوانان برای حضور در این اردو دعوت بعمل آمده است.

حضور بانوان ارمنی در اردوی تداركاتی تیم های ملی بسكتبال بزرگسالان و جوانان بانوان

 

آلیک، سرویس ورزشی - اردوی تداركاتی تیم های ملی بسكتبال بزرگسالان و جوانان بانوان از بعد از ظهر روز سه شنبه 95.5.12 لغایت بعد از ظهر روز شنبه 95.5.16 در سالن بسكتبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد. به همین منظور از 18 بازیكن در رده بزرگسالان و 17 بازیکن در رده جوانان برای حضور در این اردو دعوت بعمل آمده است.
در بین دعوت شدگان در این اردو اسامی بانوان ارمنی نیز به چشم می خورد.
160804f17aدر رده بزرگسالان نارینه اردشیان و وانه خچومیان از باشگاه آرارات تهران، وانا موسی خانیان از باشگاه کیاگالری تهران و ادنا عیسائیان و آیرین آرتونیان از باشگاه کوشا سپهر سبلان نفراتی هستند که برای حضور در اردو از آنان دعوت بعمل آمده است.
همچنین آیلین ملكیان به عنوان مربی بزرگسالان در این اردو ادامه به کار خواهد داد.
در رده جوانان نیز پیونیک آراکلیان از باشگاه آرارات تهران و آناییس خداوردیان از اصفهان در این اردو حضور خواهند داشت.

اخبار مرتبط

 • ورزش اول جامعه ارامنه بسکتبال است/ لیگ بسکتبال بانوان یکی از بهترین لیگ‌های ایران است/ توانایی درخشیدن در خارج از کشور را داریم
  ورزش اول جامعه ارامنه بسکتبال است/ لیگ بسکتبال بانوان یکی از بهترین لیگ‌های ایران است/ توانایی درخشیدن در خارج از کشور را داریم

  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، آیرین آرتونیان بازیکن تیم ملی بانوان یکی از بسکتبالیست‌هایی است که در رشد و پیشرفت بسکتبال بانوان نقش خوب و سازنده‌ای داشته است و با بازی‌های فنی خود در کنار دیگر ملی‌پوشان باعث شد که چراغ بسکتبال بانوان هیچگاه خاموش نماند تا اینکه مزد زحمات و تلاش‌های خود را گرفتند و با تلاش وزیر ورزش و جوانان توانستند جهانی شوند. خبرنگار برنا گفتگویی را با این بانوی بسکتبالیست درخصوص پیشرفت ورزش بانوان در دولت یازدهم و آینده بسکتبال بانوان انجام داده که متن آن را در زیر می‌خوانید

 • قهرمانی اصفهان در رقابت های بسکتبال آموزشگاه های کشور
  قهرمانی اصفهان در رقابت های بسکتبال آموزشگاه های کشور

  رقابت های بسکتبال آموزشگاه های کشور، در مقطع سنی دبیرستان های دخترانه دوره اول، در روزهای 8 الی 15 شهریور، در شیراز برگزار شد و طی آن تیم منتخب استان اصفهان به مقام قهرمانی رسید. منتخب استان تهران در این رقابت ها دوم شد و استان شیراز نیز به مقام سومی رقابت ها بسنده کرد.

 • آیرین آرتونیان عضو تیم ملی بسکتبال زنان: ایران می تواند در آسیا حرف هایی برای گفتن داشته باشد
  آیرین آرتونیان عضو تیم ملی بسکتبال زنان: ایران می تواند در آسیا حرف هایی برای گفتن داشته باشد

  آیرین آرتونیان پیش ازاعزام به بازیهای تدارکاتی ترکیه درگفت و گو با ایرنا افزود: بازیکنان و کادر فنی بسکتبال ایران انگیزه بسیار بالایی دارند و اگر فدراسیون بتواند پس ازتایید پوشش اسلامی بسکتبالیست ها درطول سال چند بازی تدارکاتی و دوستانه با کشورهای همسایه و به ویژه کشور هایی که بسکتبال بهتری نسبت به ایران دارند طراحی کند ما می توانیم در زمانی بسیار کم جایگاه خوبی در آسیا داشته باشیم.

 • دور برگشت سوپرلیگ بسکتبال بانوان با ادامه پیروزی های آرارات آغاز شد
  دور برگشت سوپرلیگ بسکتبال بانوان با ادامه پیروزی های آرارات آغاز شد

  دور برگشت مرحله نیمه نهایی سوپرلیگ A بسکتبال بانوان از روز هشتم اسفند ماه آغاز شد و تیم های آرارات و قزوین به پیروزی ‌های خود در این رقابت‌ ها ادامه دادند.
  در اولین دیدار تیم آرارات تهران که با یک باخت در رده دوم جدول قرار دارد، با نتیجه 89 بر 56 شهرداری بندرعباس را شکست داد.
  تیم کشاورز قزوین نیز مقابل کوشا به برتری 81 بر 56 رسید.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։