فا
سه شنبه, 17 بهمن 1396 11:05

قهرمانی تیم كونگ فو ایران در مسابقات بین المللی ارمنستان

18 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز حاصل تلاش ورزشکاران کشورمان در مسابقات بین المللی صلح ارمنستان در سال 2018 بود. در این دوره از رقابت ها تیم کشورمان به مقام اول مسابقات دست یافت.

«آلیک» - تیم کونگ فو جمهوری اسلامی ایران متشکل از 45 ورزشکار، مربی و سرپرست که جهت شرکت در رقابت های بین المللی صلح ارمنستان به ایروان سفر کرده بودند، روز گذشته میهمان سفارت کشورمان در ایروان بودند.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در این دیدار ضمن تبریک 39مین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و خیرمقدم به ورزشکاران، آرامش و امنیت امروز کشورمان را مدیون فداکاری ها و جانبازی های شهدا و ایثارگرانی دانستند که در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی جانفشانی های فراوانی نمودند تا پرچم ایران اسلامی در جهان امروز باهتراز درآید.

سفیر کشورمان ضمن توصیه به ورزشکاران، علم آموزی و یادگیری زبان های خارجی را در کنار انجام فعالیت های ورزشی یکی از راه های احقاق حق ورزشکاران درصحنه های بین المللی دانستند که باعث عدم تضییع حقوق ورزشکاران در میادین جهانی خواهد شد.

سجادی با اشاره به اینکه نگاه سنتی به ورزش دیگر جایگاهی در جهان کنونی ندارد افزودند باید در مدیریت جدید ورزش تفکرات نو و تازه ای به جامعه ورزش کشورمان تزریق شود.

سفیر کشورمان خطاب به ورزشکاران افزودند: امروز سعادت بزرگی نصیب شما شده که با داشتن سلامت روحی و جسمی پرچمدار نظام اسلامی در صحنه های بین المللی باشید لذا این فرصت را قدر بدانید و برای اعتلای کشور تلاش نمایید.

در مسابقات بین المللی کونک فو ارمنستان که تیم های جمهوری اسلامی ایران، ارمنستان، گرجستان و روسیه حضور داشتند، ورزشکاران کشورمان توانستند در سبک های مختلف این رشته شامل مبارزه، هنر نمایشی سلاح و هنر نمایش رزم مدال های رنگینی را آن خود نمایند.

18 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز حاصل تلاش ورزشکاران کشورمان در مسابقات بین المللی صلح ارمنستان در سال 2018 بود. در این دوره از رقابت ها تیم کشورمان به مقام اول مسابقات دست یافت.

در پایان این دیدار مدال های ورزشکاران توسط سفیر کشورمان به آنان اهدا گردید و سجادی طی اعطای لوح تقدیر ویژه ای موفقیت آنان را در این دوره از رقابت ها به ورزشکاران تبریک گفت.

در خاتمه نیز از کلیه ورزشکاران و عوامل تیم با غذای ایرانی پذیرایی گردید.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։