فا
سه شنبه, 17 بهمن 1396 11:05

قهرمانی تیم كونگ فو ایران در مسابقات بین المللی ارمنستان

18 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز حاصل تلاش ورزشکاران کشورمان در مسابقات بین المللی صلح ارمنستان در سال 2018 بود. در این دوره از رقابت ها تیم کشورمان به مقام اول مسابقات دست یافت.

«آلیک» - تیم کونگ فو جمهوری اسلامی ایران متشکل از 45 ورزشکار، مربی و سرپرست که جهت شرکت در رقابت های بین المللی صلح ارمنستان به ایروان سفر کرده بودند، روز گذشته میهمان سفارت کشورمان در ایروان بودند.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در این دیدار ضمن تبریک 39مین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و خیرمقدم به ورزشکاران، آرامش و امنیت امروز کشورمان را مدیون فداکاری ها و جانبازی های شهدا و ایثارگرانی دانستند که در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی جانفشانی های فراوانی نمودند تا پرچم ایران اسلامی در جهان امروز باهتراز درآید.

سفیر کشورمان ضمن توصیه به ورزشکاران، علم آموزی و یادگیری زبان های خارجی را در کنار انجام فعالیت های ورزشی یکی از راه های احقاق حق ورزشکاران درصحنه های بین المللی دانستند که باعث عدم تضییع حقوق ورزشکاران در میادین جهانی خواهد شد.

سجادی با اشاره به اینکه نگاه سنتی به ورزش دیگر جایگاهی در جهان کنونی ندارد افزودند باید در مدیریت جدید ورزش تفکرات نو و تازه ای به جامعه ورزش کشورمان تزریق شود.

سفیر کشورمان خطاب به ورزشکاران افزودند: امروز سعادت بزرگی نصیب شما شده که با داشتن سلامت روحی و جسمی پرچمدار نظام اسلامی در صحنه های بین المللی باشید لذا این فرصت را قدر بدانید و برای اعتلای کشور تلاش نمایید.

در مسابقات بین المللی کونک فو ارمنستان که تیم های جمهوری اسلامی ایران، ارمنستان، گرجستان و روسیه حضور داشتند، ورزشکاران کشورمان توانستند در سبک های مختلف این رشته شامل مبارزه، هنر نمایشی سلاح و هنر نمایش رزم مدال های رنگینی را آن خود نمایند.

18 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز حاصل تلاش ورزشکاران کشورمان در مسابقات بین المللی صلح ارمنستان در سال 2018 بود. در این دوره از رقابت ها تیم کشورمان به مقام اول مسابقات دست یافت.

در پایان این دیدار مدال های ورزشکاران توسط سفیر کشورمان به آنان اهدا گردید و سجادی طی اعطای لوح تقدیر ویژه ای موفقیت آنان را در این دوره از رقابت ها به ورزشکاران تبریک گفت.

در خاتمه نیز از کلیه ورزشکاران و عوامل تیم با غذای ایرانی پذیرایی گردید.

اخبار مرتبط

 • افتتاح اتاق ايران در دانشگاه ايروان
  افتتاح اتاق ايران در دانشگاه ايروان

  مراسم افتتاح اتاق ایران در دانشکده روابط بین الملل دانشگاه دولتی ایروان روز گذشته با حضور سید کاظم سجادی سفیر کشورمان، گقام گئورکیان معاون رئیس دانشگاه و گقام پطروسیان رئیس دانشکده روابط بین الملل این دانشگاه برگزار گردید.

 • نخست وزیر ارمنستان: روابط با جمهوری اسلامی ایران در اولویت روابط جمهوری ارمنستان قرار دارد
  نخست وزیر ارمنستان: روابط با جمهوری اسلامی ایران در اولویت روابط جمهوری ارمنستان قرار دارد

  جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روز ملی کشورمان عصر روز گذشته با حضور جمع کثیری از مقام های کشوری و لشکری ارمنستان، سفرا و دیپلمات ها کشورهای خارجی مستقر در ایروان در هتل الیت پلازا این شهر و با حضور سید کاظم سجادی سفیر کشورمان و کارن کاراپتیان نخست وزیر ارمنستان به عنوان میهمان ویژه این مراسم برگزار گردید.

 • نمایش آثار تجسمی دانشجویان هنر ارمنی از آثار ایرانی
  نمایش آثار تجسمی دانشجویان هنر ارمنی از آثار ایرانی

  به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور تحکیم همکاری های فرهنگی بین ایران و ارمنستان و تشویق هنرمندان و دانشجویان ارمنی جهت خلق آثار نقاشی از جاذبه های تاریخی، تمدنی و فرهنگی ایرانی، روز پنجشنبه سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان ضمن حضور در نمایشگاه نقاشی دانشجویان مدرسه عالی هنر ترلمزیان ایروان (هنرستان هنر ترلمزیان) با رئیس و دانشجویان این مرکز گفتگو نمود.

 • جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دانش آموزان ایرانی در ارمنستان
  جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دانش آموزان ایرانی در ارمنستان

  مراسم سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز پنجشنبه با حضور سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان، کارکنان سفارت، معلمین، اولیاء و دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید فهمیده (مدرسه سفارت) در سالن اجتماعات این مجتمع برگزار گردید.

 • حمايت مجلس ارمنستان از توسعه روابط اقتصادي با ايران
  حمايت مجلس ارمنستان از توسعه روابط اقتصادي با ايران

  در راستای توسعه همکاریهای پارلمانی بین جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان، جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ایروان دیروز با جناب آقای ادوارد شارمازانف معاون محترم مجلس جمهوری ارمنستان در ساختمان مجلس این کشور دیدار و گفتگو نمود

 • مهندسین پزشكی ایران دستگاه های پیشرفته درمان سرطان را به ارمنستان آوردند
  مهندسین پزشكی ایران دستگاه های پیشرفته درمان سرطان را به ارمنستان آوردند

  سرژ سرکیسیان رئیس جمهوری ارمنستان ضمن تشکر از سرمایه گذاری صورت گرفته توسط پزشکان ایرانی گفتند: جمهوری اسلامی ایران همواره بعد از استقلال ارمنستان حامی و همراه مردم این کشور بوده و در مراحل سخت هیچ گاه مردم و دولت این کشور را تنها نگذاشته است.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։