فا
چهارشنبه, 30 خرداد 1397 09:13

روزنامه اسپانیایی: بیرانوند در ترکیب 11 بازیکن برتر جام جهانی‌

 پس از برگزاری 16 دیداری که بین 32 تیم فوتبال جام جهانی‌ روسیه برگزار شد، علیرضا‌ بیرانوند دروازه بان تیم ملی‌ ایران به عنوان دروازه بان تیم برتر جام جهانی‌ از دیدگاه روزنامه 'آ.اس' اسپانیا انتخاب شد.

«آلیک» - پس از برگزاری 16 دیداری که بین 32 تیم فوتبال جام جهانی‌ روسیه برگزار شد، علیرضا‌ بیرانوند دروازه بان تیم ملی‌ ایران به عنوان دروازه بان تیم برتر جام جهانی‌ از دیدگاه روزنامه 'آ.اس' اسپانیا انتخاب شد.

به گزارش ایرنا، روزنامه آ.اس در این رابطه در خط دفاعی تیم منتخب خود، خیمنس از اروگوئه، هکتور مورنو از مکزیک، شار از سوئیس و کولاروف از صربستان را برگزید.

به نوشته این نشریه، هیروینگ لوزانو از مکزیک، مودریچ از کرواسی و کوئتینیو از برزیل بهترین هافبک ها و دیگو کاستا از اسپانیا، کین از انگلیس و کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین مهاجمان، این لیست را تکمیل می‌ کنند.

روزنامه اسپانیایی در مورد بیرانوند نوشت: ایران به لطف یک گل خودی عزیز بوحدوز، عملکرد خود در جام جهانی‌ در بازی با تیم ملی فوتبال مغرب را با پیروزی آغاز کرد. این پیروزی براساس یک چارچوب دفاعی سفت و سخت طراحی شده از سوی کارلوس کی‌ روش و عملکرد عالی‌ بیرانوند پایه گذاری شد.

به نوشته این رسانه، دروازه بان تیم فوتبال ایران با دفع همه شوت های مهاجمان مغربی و با عملکردی با شایستگی بالا، آنها را مایوس ساخت.

این روزنامه با اشاره به دیدار امشب ایران و اسپانیا در کازان روسیه تصریح نمود که اسپانیا باید هدف گیری بسیار خوبی‌ داشته باشد تا بتواند دیوار دفاعی ایران را فرو ریزد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։