فا
چهارشنبه, 06 تیر 1397 09:21

با پایان سمفونی غرور دلیرمردان ایرانی در روسیه؛ سرافرازان تیم ملی فوتبال ایران به کشور بازگشتند

تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان مرحله مقدماتی رقابت های جام جهانی با یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست، چهار امتیاز کسب کرد و در رتبه سوم گروه خود قرار گرفت تا بهترین نتیجه در دوران حضورش در جام جهانی را رقم بزند.

«آلیک» - تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود، پس از پایانی غرور انگیز؛ بامداد امروز وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، علاوه بر حضور جمع کثیری از ورزش دوستان کشورمان در فرودگاه که آمده بودند تا در شادی تاریخ‌سازی ملی‌پوشان فوتبال کشورمان سهیم باشند، اعضای تیم ملی فوتبال مورد استقبال رسمی محمدرضا داورزنی و عبدالحمید احمدی معاونان وزیر ورزش و جوانان، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و جمعی از مسئولان ورزشی قرار گرفتند.

پرواز کاروان تیم ملی فوتبال ایران با یک ساعت و نیم تاخیر نسبت به برنامه اعلام شده در فرودگاه امام خمینی (ره) به زمین نشست.

به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران که در گروه سختی قرار گرفته بود، برابر تیم های ملی اسپانیا، پرتغال و مراکش بازی های زیبایی به نمایش گذاشت و بهترین نتیجه دوران حضورش در جام جهانی را رقم زد.

تیم ملی فوتبال ایران در دیدار اول خود با درخشش خیره کننده بازیکنان، موفق به شکست مراکش شد تا نخستین گام خود در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه را با پیروزی آغاز کند و این امر برای اولین بار برای ایران در مسابقات جام جهانی رقم خورد که در نخستین دیدارش پیروز شود.

تیم ملی ایران در دومین گام برابر اسپانیا قرار گرفت و در نهایت با یک گل شکست را پذیرا شد اما در دیدار سوم و پایانی مرحله مقدماتی، تیم ملی فوتبال ایران برابر یاران رونالدو صف آرایی کرد که در نهایت با این تیم که عنوان قهرمانی اروپا را یدک می کشد، به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت.

تیم ملی فوتبال ایران در پایان مرحله مقدماتی رقابت های جام جهانی با یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست، چهار امتیاز کسب کرد و با یک امتیاز کمتر نسبت به تیم های اسپانیا و پرتغال، در رتبه سوم گروه خود قرار گرفت تا بهترین نتیجه در دوران حضورش در جام جهانی را رقم بزند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։