فا
سه شنبه, 13 شهریور 1397 10:24

جهانبخش بهترین بازیکن لیگ هلند شد

علیرضا جهانبخش هافبک ایرانی فصل قبل تیم آلکمار عنوان بهترین بازیکن و گلزن لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های هلند را کسب کرد.

«آلیک» - علیرضا جهانبخش هافبک ایرانی فصل قبل تیم آلکمار عنوان بهترین بازیکن و گلزن لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های هلند را کسب کرد.

به گزارش ایرنا، باشگاه آلکمار هلند شب گذشته اعلام کرد: مراسم انتخاب بهترین های فصل گذشته لیگ دسته اول باشگاه های هلند برگزار شد و جهانبخش کفش طلا را به عنوان بهترین گلزن و کفش نقره ای را به عنوان بهترین بازیکن فصل دریافت کرد.

هافبک ملی پوش ایرانی که به تیم برایتون انگلیس پیوسته است، در فصل گذشته لیگ هلند 21 گل برای تیم آلکمار به ثمر رساند و به عنوان نخستین بازیکن ایرانی لقب گرفت که در اروپا آقای گل می‌شود.

اخبار مرتبط

 • جهانبخش با کسب 36 درصد آراء، بهترین بازیکن برایتون شد
  جهانبخش با کسب 36 درصد آراء، بهترین بازیکن برایتون شد

  علیرضا جهانبخش ملی پوش ایرانی باشگاه برایتون بدنبال پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل هادرسفیلد، در نظرسنجی برگزار شده در حساب رسمی توییتر باشگاه عنوان بهترین بازیکن زمین را به خود اختصاص داد.

 • جهانبخش «آماده» مصاف با شیرهای بین النهرین
  جهانبخش «آماده» مصاف با شیرهای بین النهرین

  علیرضا جهانبخش ستاره تیم ملی ایران که تا اینجای جام ملت های 2019 آسیا 2 بازی نخست تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داده است، در آستانه بازی تعیین کننده مقابل عراق از آمادگی کامل خود برای حضور در این دیدار خبر داد.

 • بیرانوند و جهانبخش نامزد توپ طلا آسیا ۲۰۱۸
  بیرانوند و جهانبخش نامزد توپ طلا آسیا ۲۰۱۸

  فهرست اولیه ۲۴ نفره سال ۲۰۱۸ که با نظر تیم کارشناسی تهیه شده، منتشر شد که در آن نام علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس و علیرضا جهانبخش هافبک تیم ملی فوتبال ایران و برایتون دیده می‌شود.

 • علیرضا جهانبخش به تیم برایتون انگلیس پیوست
  علیرضا جهانبخش به تیم برایتون انگلیس پیوست

  باشگاه برایتون انگلیس با انتشاری عکس و کلیپی از ستاره ایرانی در پیراهن این تیم تایید کرد که با علیرضا جهانبخش قراردادی پنج ساله امضاء کرده‌اند که گفته می‌شود رقم این انتقال ۱۷ میلیون پوند است.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։