فا
چهارشنبه, 22 اسفند 1397 11:57

شیمیدر پیروز جدال تمام ایرانی در بسکتبال غرب آسیا

پتروشیمی در سومین و شیمیدر در دومین بازی خود به مصاف هم رفتند که این بازی نزدیک و پر هیجان پس ازتساوی در دو نیمه معمول با پیگیری وقت اضافه اول با نتیجه ۷۴-۷۳ به سود شاگردان محمدرضا اسلامی در تیم شیمیدر پایان یافت.

«آلیک» - تیم شیمیدر تهران توانست حریف ایرانی خود در جام باشگاه‌های غرب آسیا را شکست دهد.

به گزارش ایسنا، در جریان سومین روز از مسابقات بسکتبال جام باشگاه‌های غرب آسیا که به میزبانی شهر بغداد در کشور عراق پیگیری شد، جدال دو تیم ایرانی شیمیدر تهران و پتروشیمی بندر امام در یک بازی بسیار نزدیک به سود تهرانی‌ها پایان یافت.

به این ترتیب پتروشیمی در سومین و شیمیدر در دومین بازی خود به مصاف هم رفتند که این بازی نزدیک و پر هیجان پس ازتساوی در دو نیمه معمول با پیگیری وقت اضافه اول با نتیجه ۷۴-۷۳ به سود شاگردان محمدرضا اسلامی در تیم شیمیدر پایان یافت. نتایج چهار کوارتر و وقت اضافه این بازی به شرح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: ۲۰-۱۶ پتروشیمی

کوارتر دوم: ۱۲-۱۲ مساوی

کوارتر سوم: ۲۱-۱۷ شیمیدر

کوارتر چهارم: ۱۴-۱۴ مساوی

وقت اضافه اول: ۱۱-۱۰ شیمیدر

محمد یوسف‌وند با تاثیر گذاری ۱۸، کسب ۱۱ امتیاز و ثبت ۹ ریباند بهترین بازیکن شیمیدر بود و ارسلان کاظمی با تاثیرگذاری ۱۸، کسب ۷ امتیاز و ثبت ۱۷ ریباند بهترین بازیکن پتروشیمی بند امام بود.

پیش از این شیمیدر تهران تیم قلندیا فلسطین و تیم پتروشیمی بندر امام نیز مقابل تیم‌های الجیش سوریه و نفت بغداد به پیروزی رسیده بودند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։