فا
دوشنبه, 10 تیر 1398 17:03

درآمد ۱۲۰ هزار دلاری ایران در مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال

تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال ۱۲۰ هزار دلار درآمد کسب کرد.

«آلیک» - تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال ۱۲۰ هزار دلار درآمد کسب کرد.

به گزارش ایرنا، بامداد امروز (دوشنبه) مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال به پایان رسید و ایران با ۱۲ برد، ۳ باخت و ۳۶ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

بر اساس قانون مسابقات، تیم‌ها به ازای پیروزی در هر مسابقه ۹ هزار دلار و به خاطر باخت در هر بازی ۴ هزار دلار پاداش می‌گیرند. ایران با توجه به ۱۲ پیروزی خود ۱۰۸ هزار دلار و برای سه باخت، ۱۲ هزار دلار و در مجموع ۱۲۰ هزار دلار پاداش می‌گیرد.

این پاداش‌ها در مسابقات مرحله نهایی نیز پرداخت می‌شود و تیم ملی ایران که باید در دو بازی گروه خود با برزیل و فرانسه روبرو شود، در انتظار دریافت پاداش بیشتری است.

برزیل، ایران، روسیه، فرانسه، لهستان و آمریکا تیم‌های حاضر در مرحله پایانی مسابقات لیگ ملت‌ها هستند. فدراسیون بین‌المللی به ۶ تیم برتر مسابقات بر اساس جدول زیر پاداش می‌دهد:

تیم قهرمان: یک میلیون دلار

تیم دوم: ۵۰۰ هزار دلار

تیم سوم: ۳۰۰ هزار دلار

تیم چهارم: ۱۵۰ هزار دلار

تیم پنجم: ۷۵ هزار دلار

تیم ششم: ۷۵ هزار دلار

ایران و پنج تیم دیگر برای کسب مدال طلا و دریافت پاداش یک میلیون دلاری تلاش می‌کنند. اما اگر تیمی در دو بازی مرحله گروهی خود ببازد و در رده پنجم یا ششم مسابقات قرار بگیرد هم ۷۵ هزار دلار به خاطر رتبه، ۸ هزار دلار به خاطر دو باخت و در کل ۸۳ هزار دلار پاداش می‌گیرد تا شیکاگو را دست خالی ترک نکند.

در پایان مرحله نهایی مسابقات، هشت بازیکن نیز به عنوان نفرات برتر و تیم رویایی انتخاب می‌شوند که به آنها نیز پاداشی تعلق می‌گیرد.

ارزشمندترین بازیکن: ۳۰ هزار دلار

بهترین پاسور: ۱۰ هزار دلار

بهترین پشت خط زن: ۱۰ هزار دلار

بهترین دریافت کننده (۲ بازیکن): هر کدام ۱۰ هزار دلار

بهترین مدافع میانی (۲ بازیکن): هر کدام ۱۰ هزار دلار

بهترین لیبرو: ۱۰ هزار دلار

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։