فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 20 مهر 1396 - آلیک آنلاین

نشریه وال استریت جورنال نوشت: اروپا در تلاش است جبهه ای واحد برای حفظ برجام در صورت خروج آمریکا از این توافق تشکیل دهد، شریکان فرانسه خواستار خودداری پاریس از طرح توافق تکمیلی برجام شده اند تا موضع اروپا تضعیف نشود.

Published in سیاسی

طبق سنوات قبل 9 تیم از اروپا، 4 تیم از آسیا، 4 تیم از آمریکای جنوبی، 3 تیم از آمریکای شمالی و 5 تیم از آمریکای جنوبی به همراه تیم میزبان به صورت مستقیم جواز حضور دراین رقابت ها را کسب می کنند. 6 تیم باقی مانده نیز در رقابت های پلی آف مشخص خواهند شد. 4 تیم از اروپا، یک تیم از بین نمایندگان اقیانوسیه و آمریکای جنوبی و یک تیم هم از میان نماینده کونکاکاف و آسیا انتخاب می شود.

Published in ورزشی

امیر سرتیپ امیر حاتمی در واکنش به مواضع و تهدیدات اخیر دولت و مقامات آمریکا اظهار داشت: سپاه، ارتش و سایر قوای کشور، متحد و یکپارچه در مقابل سیاست‌ها و اقدامات خصمانه و تنش‌آفرین دولت آمریکا ایستاده‌اند و اجازه نخواهند داد با توسعه جنگ نیابتی و تروریسم امنیت منطقه را به خطر بیندازند.

Published in سیاسی

دولت اقلیم کردستان عراق آماده مذاکره با بغداد بر سر فرودگاه‌های اقلیم، مرزها و بانک‌هاست.

Published in سیاسی

آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان در ایران گفت: «رشد گردشگری در ارمنستان در سال‌های اخیر مشهود است و در حال حاضر بیشترین گردشگران ورودی به ارمنستان از روسیه، ایران، کشورهای مختلف اروپایی و آمریکاست».

Published in اجتماعی

غلامعلی خوشرو نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، خروج آمریکا از برجام را سبب بی اعتباری جهانی آن کشور دانست و گفت: ایالات متحده نمی تواند در آن واحد هم بازیکن و هم داور باشد.

Published in سیاسی

صالحی در سخنان خود عزم جمهوری اسلامی ایران برای پایبندی به برجام را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد که از اروپا انتظار دارد، مقابل مواضع آمریکا از برجام حمایت کند. وی برجام را توافقی 'جدی' توصیف کرد که می تواند به عنوان مدلی برای حل مشکلات بین المللی مورد استفاده قرار گیرد.

Published in سیاسی

به موجب قانونی که در سال 2015 در کنگره آمریکا تصویب شد، رئیس جمهوری این کشور باید هر 90 روز یکبار این تائیدیه را به کنگره ارائه دهد. ترامپ دو مرتبه در گذشته تعهد ایران به توافق هسته ای را مورد تائید قرار داده است، اما احتمال دارد که این بار این مساله را تائید نکند که در آن صورت، کنگره 60 روز زمان خواهد داشت تا تحریم های ضد ایرانی خود را اعمال کند.

Published in سیاسی

روحانی تصریح کرد: سپاه نه تنها محبوب ملت ایران بلکه محبوب مردم عراق هم است چون بغداد را نجات داده؛ محبوب کردهای عراق هم است چون اربیل را نجات داده؛ محبوب مردم دمشق و سوریه هم است چون دمشق را نجات داده؛ محبوب مردم لبنان هم است چون طرفدار حیثیت و استقلال لبنان بوده است؛ سپاه همیشه کمک مظلومان بوده و در برابر تروریست‌ها ایستاده است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։