فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 13 مهر 1396 - آلیک آنلاین

کارن خانلری نماینده ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: محوری ترین موضوع در اخلاق مسیحی و اخلاق انجیلی عدالت است. عدالت تنها محوری از محورهای اخلاق نیست بلکه ندا و دعوتی برای به هم پیوستن همه بشریت است.

Published in اجتماعی

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران صبح روز پنجشنبه 6 مهرماه با همراهی ماچی بوغوسوویچ و دکتر آرتم ناچاریان در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در ورشو با رامین مهمانپرست سفیر جمهوری اسلامی ایران در لهستان دیدار ودر مورد جامعه ارامنه ایران و مسائل منطقه  گفتگو کرد.

Published in اجتماعی

محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، ضمن تقدیر از حضور میهمانان، به خصوص اسقف آشکاریان، افزودند که ایده تأسیس این آسایشگاه در سال 1351، توسط  دکتر آرسن میناسیان، پزشک مشهور ایرانی ارمنی، که نخستین خانه سالمندان را در گیلان ساخته بود، به وجود آمد.

Published in اجتماعی

محمدجواد ظریف رییس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در پایان سفر به عمان و قطر با تاکید براین که ایران خواستار بهترین روابط با همه همسایگان خود است، بار دیگر سیاست استراتژیک تهران در ایجاد روابط دوستانه با کشورهای منطقه را اعلام کرد.

Published in سیاسی

بیش از 180 نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در نامه ای خطاب به رئیس جمهوری این کشور خواستار بقای بر برجام و تایید پایبندی ایران به این توافقنامه شدند.

Published in سیاسی

وندی شرمن دیپلمات ارشد سابق آمریکا هشدار داد که خروج واشنگتن از توافق هسته ای با ایران «ما را از همه دنیا منزوی می کند».

Published in سیاسی

روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه در یک بیانیه مشترک، با تکیه بر پیوندهای برادری و دوستی بین دو ملت، بر اراده سیاسی در راستای تقویت همکاری های دوجانبه و چند جانبه بین تهران و آنکارا تاکید کردند.

Published in سیاسی

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، برگزاری همه‌پرسی در کردستان عراق را خیانت به منطقه و موجب تهدید آینده آن، خواندند و با اشاره به عوارض درازمدت این اقدام برای همسایگان، تأکید کردند: ایران و ترکیه باید در مقابله با این حادثه، هر اقدام ممکن را انجام دهند و دولت عراق نیز باید در این قضیه به صورت جدی، تصمیم‌گیری و اقدام کند.

Published in سیاسی

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران، ایران و ترکیه را لنگر ثبات در منطقه حساس خاورمیانه دانست و تاکید کرد که دو کشور برای توسعه روابط مشترک اقتصادی و رساندن مبادلات تجاری به رقم ۳۰ میلیارد دلار، تصمیمات مهمی اتخاذ کرده اند.

Published in سیاسی

اسحاق آل حبیب، سفیر جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد، احترام به حاکمیت قانون در سطح ملی و بین المللی را برای حفظ صلح و امنیت بین المللی و تحقق دستاوردهای اجتماعی و توسعه ای ضروری دانست.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։