فا
Items filtered by date: یکشنبه, 16 مهر 1396 - آلیک آنلاین

فدراسیون بینالمللی تاریخ و آمار فوتبال از تاریخ ۱۵ نوامبر جوایز بهترین‌های مرد و زن دنیای فوتبال را اهدا خواهد کرد.

Published in ورزشی

فرمانده کل سپاه با تأکید براینکه ایران، اجرای قانون کاتسا را معادل با خروج یک جانبه آمریکا از برجام می داند گفت:از فرصت رفتار احمقانه دولت ترامپ با برجام برای جهش در برنامه های دفاعی، موشکی و منطقه ای استفاده خواهیم کرد.

Published in سیاسی

 اویتا آراکیلیان دانشجو ارمنی دانشگاه تهران که موفق به کسب رتبه دوم کنکور سراسری هنر شده بود مورد تقدیر قرار گرفت.

Published in اجتماعی

رسانه‌های ارمنستانی خبر دادند که کارن کاراپتیان نخست‌ وزیر این کشور فردا دوشنبه برای دیدار با مقامات ایرانی به تهران سفر می‌کند.

Published in سیاسی

رئیس سازمان دولتی «مجمع بین المللی شراکت اوراسیایی» ارمنستان گفت، روسیه یک خانه تجاری در ارمنستان و در مرز با ایران احداث خواهد کرد و امکان فروش کالاهای روسی به ایران از این طریق فراهم خواهد شد.

اسقف ماگار آشکاریان از ساماندهی سالمندان ارامنه تهران خبر داد و گفت: گام‌های مؤثری در ساماندهی و نگهداری سالمندان ارامنه تهران در آینده‌ای نزدیک برداشته می‌شود.

Published in اجتماعی

شرمن امروز در نیویورک اظهارداشت که اگر ترامپ پایبندی ایران به توافق را تایید نکند و «آن را به کنگره واگذارکند»، این اقدام با تاثیر منفی همراه خواهد بود.

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: پرونده غیر قابل انکار جنایات جنگی در یمن و ترویج افراطی گری تکفیری و تروریسم از مشخصه های آشکار سیاست خارجی عربستان در سال های اخیر بوده است.

نوجوانان ایران موفق شدند در اولین دیدار خود در مسابقات جام جهانی با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسند.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։