فا
Items filtered by date: جمعه, 18 فروردين 1396 - آلیک آنلاین

رئیس جمهوری در واکنش توئیتری به تهاجم موشکی آمریکا به سوریه جهانیان را به مخالفت با این گونه سیاست ها فراخواند.

Published in سیاسی

یک راننده با کامیون به مردم در خیابان پردد استکهلم پایتخت سوئد حمله ور شد و منابع خبری اعلام کردند که در جریان این حادثه سه نفر کشته شدند.

Published in سیاسی

نشست فوری شورای امنیت سازمان ملل در باره حمله موشکی آمریکا به سوریه به در خواست روسیه ، دقایقی پیش آغاز شد.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا امروز در بیانیه ای، با بیان اینکه بروکسل در جریان تصمیم آمریکا برای حمله موشکی به سوریه قرار گرفته بود، بر لزوم حل بحران سوریه از طریق مذاکرات سیاسی تاکید کرد.

Published in سیاسی

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان، با اشاره به حمله موشکی آمریکا به سوریه، بار دیگر این قبیل اقدامات را محکوم کرد و گفت: زمان جوسازی و فرافکنی پایان یافته است.

Published in سیاسی

ریاست جمهوری سوریه در بیانیه ای حمله اخیر موشکی آمریکا به پایگاه نظامی آن کشور را اقدامی ظالمانه و غیر قانونی توصیف کرد.

Published in سیاسی

شبکه خبری اسکای نیوز امروز اعلام کرد: شمار کشته شدگان حمله موشکی آمریکا به یک پایگاه هوایی سوریه به 10 تن رسیده است که شامل یک افسر ارتش می شود.

Published in سیاسی

کرملین اعلام کرد: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه حمله موشکی آمریکا به سوریه را کمک به مبارزه با تروریسم نمی داند و این اقدام را ضربه به روابط مسکو و واشنگتن می شناسد.

Published in سیاسی

 بهرام قاسمی امروز افزود: تهران استفاده از این بهانه برای اقدامات یک جانبه را خطرناک، مخرّب و نقض اصول آمره حقوق بین الملل می داند.

Published in سیاسی

پنتاگون اعلام کرد که 59 موشک از نوع توماهاک فرودگاه نظامی در جنوب شرق شهر حمص را هدف قرار داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։