فا
Items filtered by date: شنبه, 19 فروردين 1396 - آلیک آنلاین

هیچ دولتی تحت هیچ عنوان و ادعای بی اساس، کذب و تائید نشده ای، مجاز به حمله علیه کشوری آزاد و مستقل نمی‌باشد.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی روز گذشته در پایتخت سوئد که منجر به کشته و زخمی شدن عده ای از شهروندان بیگناه آن کشور شد، با دولت و ملت سوئد و نیز بازماندگان این جنایت تروریستی ابراز همدردی کرد.

Published in سیاسی

رئیس جمهور کشورمان ضمن محکوم کردن شدید حمله اخیر آمریکا به یک پایگاه هوایی در سوریه، خواستار تشکیل کمیته حقیقت‌یاب در این زمینه شد.

Published in سیاسی

اتحادیه جهانی کشتی، رده‌بندی برترین فرنگی ‌کاران جهان در ماه گذشته میلادی (مارس) را اعلام کرد.

Published in ورزشی

مدرسه شماره 200 در ایروان که مسئولیت آموزش زبان فارسی را به عنوان یک درس و برنامه مصوب به دانش آموزان برعهده دارد، قلب آموزش این زبان در ارمنستان شناخته می شود.

Published in سیاسی

حمله موشکی آمریکا به الشعیرات سوریه واکنش های متفاوتی را در پی داشته است. نخستین تجاوز مستقیم آمریکا در دوره ترامپ به مواضع ارتش سوریه بامداد دیروز با شلیک 59 موشک به پایگاه هوایی شعیرات در استان حمص آغاز شد.

Published in سیاسی

قرار است با مشارکت اتحادیۀ اروپا و سازمان ملل متحد، مناطق مرزهای ترکیه با ایران، آذربایجان و ارمنستان در دامنه های آرارات مین زدایی شود.

Published in سیاسی

 

شورای امنیت شب گذشته جلسه فوق‌العاده‌ای را برای بررسی حمله موشکی آمریکا که پایگاه هوایی الشعیرات در حمص سوریه را هدف قرار داد، برگزار کرد که بار دیگر صحنه تنش شدید بین روسیه و آمریکا بود.

Published in سیاسی

سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه با اعلام اینکه حمله موشکی آمریکا به سوریه خصمانه، تجاوزگرانه و غیرقابل پذیرش است، گفت: انجام چنین اقدام هایی فقط سبب تنش بیشتر اوضاع می شود.

Published in سیاسی

وزارت دفاع روسیه بطور رسمی تعلیق توافق نظامی با آمریکا در باره سوریه را به پنتاگون اعلام کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։