فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 03 خرداد 1396 - آلیک آنلاین

قاسمی گفت: جمهوری اسلامی ایران در پی سیاست‌های خردگرایانه خود وارد دامی که افراطیون منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای پهن کرده‌اند، نخواهد شد. ایران هم‌چنان نگاه تعاملی و همکاری با همسایگان خود را ادامه خواهد داد و این سیاست تحت تاثیر سخنان نابجا و مداخله‌جویانه‌ای که از سوی مقامات آمریکایی مطرح شده است، تغییر نخواهد کرد.

Published in سیاسی

وارتان وسکانیان تحلیگر مسائل بین المللی و ایران شناس ارمنستانی با اشاره به سفر دونالد ترامپ به ریاض و طرح ادعا علیه جمهوری اسلامی، گفت: تهدید کردن کشوری نظیر ایران ممکن نیست و عربستان همراه کشورهایی که چنین هدفی را دارند، نمی توانند آن را عملی کنند.

Published in سیاسی

تیم ملی ایران در جام جهانی جوانان بازی برده مقابل زامبیا را با حساب ۴ بر ۲ واگذار کرد تا برای صعود به مرحله بعد چشم انتظار دیدار با پرتغال باقی بماند.

Published in ورزشی

سوم خرداد یادآور عملیاتی بزرگ توسط رزمندگان ایرانی برای بازگرداندن شهری بود که صدام آن را المحمره می‌نامید، شهری که امروز همه مردم ایران آن را با نام "خرمشهر" می‌شناسند.

Published in اجتماعی
چهارشنبه, 03 خرداد 1396 14:46

بازیگر نقش «جیمز باند» درگذشت

راجر مور که در هفت فیلم «جیمز باند» در نقش مامور 007 بازی کرده بود در سن 89 سالگی درگذشت.

Published in فرهنگ و هنر

در این دیدار طرفین پیشنهادهای مطرح برای گسترش همکاری های دو کشور در حوزه کشاورزی و صنایع وابسته را بررسی کردند.

Published in اقتصادی

در نشست محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی ایران با ایگنادی آراکلیان وزیر کشاورزی ارمنستان ضمن بررسی محورهای همکاری دو کشور در این حوزه و بخش های وابسته، برای گسترش مناسبات در این زمینه توافق شد.

Published in اقتصادی

علی یونسی دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی با انتشار پیامی به مناسبت برگزاری شکوهمند انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری، از حضور مسوولانه اقوام،‌ و اقلیت های دینی و مذهبی در این انتخابات و رای اکثریت آنان به گفتمان اعتدال ، مدارا و تدبیر قدردانی کرد.

Published in سیاسی

دیدار تیم های پرسپولیس و لخویا در روز دوم از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بدون گل به پایان رسید و استقلال خوزستان نیز ۱ - ۲ مغلوب الهلال عربستان شد.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։