فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 17 اسفند 1396 - آلیک آنلاین

شورای امنیت روز گذشته نشستی درباره سوریه برگزار کرد که بعد از سه ساعت نشست پشت درهای بسته بیانیه‌ای قرائت شد که مدت آن از یک دقیقه تجاوز نکرد!

Published in سیاسی

اسحاق جهانگیری عصر روز گذشته در نشست مذاکرات مشترک ایران و عراق با تبریک پیروزی های پی در پی ملت عراق، مرجعیت دینی و دولت این کشور در برابر داعش اظهار داشت: ملت عراق به توفیقات بزرگی در یکپارچگی سرزمینی دست یافتند و با تدبیر مسئولین و مردم این کشور توطئه های دشمنان نقش بر آب شد.

Published in سیاسی

بهرام قاسمی در واکنش به ادعای اخیر وزیر امور خارجه فرانسه در کمیته روابط خارجی پارلمان این کشور مبنی بر اینکه ایران تسلیحات زیادی در یمن دارد، در گفت‌وگو با ایسنا تصریح کرد: آقای لودریان وزیر امور خارجه فرانسه که در هفته جاری به تهران سفر کرده بود، در دیدارهایی که با مقامات ایران داشت به صورت مفصل از مواضع اصولی جمهوری اسلامی ایران در مورد مسائل منطقه آگاه شد.

Published in سیاسی

به دنبال برگزاری سیزدهمین نشست کمیسیون بین دولتی کریدور حمل و نقل بین المللی اروپا- قفقاز- آسیا معروف به تراسیکا در ارمنستان، آقای سلیمانی مشاور معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی و آقای اشرفی دبیر و نماینده دائم ایران در سازمان تراسیکا روز گذشته با سید کاظم سجادی سفیر کشورمان ملاقات نمودند.

Published in اقتصادی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։